1INCH Coin Nedir

tarafından
63
1INCH Coin Nedir

1inch, Ethereum (ETH) ağı tabanlı bir merkezsiz kripto para borsasıdır. Aynı Uniswap kripto para borsası gibi işlem yapan 1inch’in binlerce kullanıcısı olduğu ve milyonlarca dolarlık ticari hacme ulaştığı görülüyor. Kısa süre önce büyük bir airdrop etkinliği yapan 1inch, bu sayede önde gelen birçok kripto para borsalarında kendi kripto para biriminin listelenmesini sağladı.

Gösterim saati itibariyle ortalama 63 milyon dolar piyasa değerine ulaşan 1INCH, 2.50 dolar seviyelerinde alıcı buluyor. Binance’de 0.20 dolardan borsaya giren token, otuz dakika içinde %1440 artış göstererek 3.08 dolara terfi etti. Bu artışı görüp iştahlanan birçok yatırımcı fiyatta yaşanmış olan gerilemeleri fırsat bilerek alım yapıyor.

*Piyasaya yeni giren coinler birçok yatırımcının odağında olduğu için son derece volatil ve risklidir. Bu coinlere yatırım yapılacaksa mutlaka bakiyenin bir kısmı ile yatırım yapılması ve stop limit emirlerinin kullanılması öneriliyor.

 1INCH Güncel Fiyat;

 

1INCH Coin Yorum

Merkezsiz bir kripto para borsasına ve bunun hacmine bağlı olan 1INCH Coin, geleceği parlak kripto para birimlerinden birisi olarak gösteriliyor. 71 milyon dolarlık toplam piyasa değerine sahip olan 1INCH, son 24 saat içerisinde ise 64 milyon dolarlık hacim elde etti. Sirkülasyonda ise sadece 72 milyon adet 1INCH olduğu görülmekte. Token dağıtım modeline göre ise toplam arz 1,5 milyar olacak şekilde artmaya devam edecek.