2022’de kripto ile pasif gelir elde etmenin en iyi 8 yolu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2022’de ortaklık programları, bulut madenciliği ve diğer yöntemlerle kripto para birimleri ile para kazanabilirsiniz.

Bitcoin’in para ve bilgisayar biliminin bir bileşimi olduğu gerçeği sizi korkutmasın. Başlaması basit ve uzman olmanıza gerek yok. Biraz şans ve ihtiyatlı bir yatırımla 2022’de yine de çevrimiçi para kazanabilirsiniz. Birçok kişi işlemleri tamamlamak için kripto para birimleri kullansa da, bunlar daha çok yatırım olarak tartışılıyor ve tek bir Bitcoin’in değerini izleyen tüm web sitelerinin ortaya çıkmasına neden oluyor.

yollar Özellikler Derecelendirmemiz
1 –  Bulut madenciliği Ücretsiz Yatırım, 10$ almak için kaydolun, Günlük ödemeler, 24 saat destek ★★★★★
2 –  Bağlı Kuruluş Programları %3 davet bonusu ★★★★★
3 Günlük Kripto Para Alım Satım Günlük tüccarlar aynı gün içinde varlık alıp satarlar. ★★★★☆
4 – Satın Al ve HODL Düzenli kar elde edilmesi ★★★★☆
5 – Kriptonuzu Stake Edin Mevduat sertifikasına benzer ★★★★☆
6 – Bir Kripto Para Şirketinde Çalışın Kripto hakkında ana akım farkındalık kazanın ★★★☆☆
7 – Verimli Tarım Havuzdan kaynaklanan işlem ücretlerinden belirli bir pay alın ★★★☆☆
8 – Kripto Borç Verme En popüler hizmetlerden biri ★★★☆☆

İçindekiler

1 – Bulut Madenciliği

Herhangi bir özel yazılım veya donanımı indirmeden veya doğrudan kullanmadan, kiralık bulut bilgi işlem kaynaklarını kullanarak kripto para madenciliğini sağlamak için “bulut madenciliği” kavramı geliştirilmiştir. Bir hesap oluşturmak, mütevazı bir ücret ödemek ve uzaktan bitcoin madenciliği yapmak, insanların dahil olabileceği faaliyetlerdir. Bulut madenciliği işletmeleri nedeniyle, madencilik artık daha geniş bir kullanıcı yelpazesi için daha erişilebilir ve karlı.

bytebus.com  – 2022’nin en iyi bulut madenciliği platformlarından biri.

Dünya çapında 360.000’den fazla kullanıcısıyla bulut madenciliği hizmetleri sunan ilk işletmelerden biri olan Bytebus, 2018’de kuruldu. Oturum açıp Bytebus’a katılarak hızlı ve hızlı bir şekilde bulut madenciliği yapabilirsiniz.

Özellikler:

  • Hemen 10$ almak için kaydolun   .
  • Yatırım yapmadan para kazanın.
  • Günlük planlar satın alınabilir.
  • Günlük oran %2 – %10
  • Genel gider ve elektrik ücreti yok.
  • Profesyonel personel, 24 saat müşteri desteği sunar.
  • Ondan fazla kripto para birimi madenciliği yapmak için platformu kullanın.
  • Sistemi savunmak için DDoS ve SSL kullanılmaktadır.
  • Hesabınızdan günlük ödemeler ve hızlı para çekme işlemleri yapın.

Bytebus hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin:  https://bytebus.com/

Twitter:  https://twitter.com/bytebusUK

Facebook:  https://www.facebook.com/bytebusUK/

Youtube:  https://www.youtube.com/watch?v=F-EPwao6ZLQ&t=40s

2 – Ortaklık Programları: Arkadaşlarınızı önererek bonus kazanın

Müşterileri web sitelerine veya uygulamalarına yönlendirerek çeşitli bitcoin ortaklık programları aracılığıyla para kazanabilirsiniz. Ortaklık programı  üyeliği ücretsizdir. Bir hesap oluşturduktan sonra, size benzersiz bir URL verilecektir. URL’yi  web sitelerinde, bloglarda, forumlarda ve sosyal medyada yaymak size kalmış . Birisi bağlantınız üzerinden her kaydolduğunda veya bir satın alma işlemi gerçekleştirdiğinde size ödeme yapılacaktır. Hızlı başlama ve para kazanma yeteneği ana avantajdır. Ayrıca, tüm bu çabayı gösterdikten sonra günler, haftalar, aylar ve hatta yıllar boyunca para gelmeye devam edecekti. Halihazırda bir web sitesi işletiyorsanız veya sosyal medyada hatırı sayılır bir takipçi kitleniz varsa, ortaklık programları iyi bir pasif para kazanmanın harika bir yolu olabilir.

Yatırım yapmasanız bile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Tavsiyelerinizden biri tarafından tamamlanan her satın alma işlemi için %3 tavsiye komisyonu bonusu almaya hak kazandınız. Örneğin, birisi tavsiye kodunuzu 100$’lık bir işlem yapmak için kullanırsa, ücretsiz olarak 3$ alırsınız.

Ortaklık Programları hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin:  https://bytebus.com/referralprogram

3 Günlük Kripto Para Alım Satım

Ticaret ve yatırımın benzer olduğu iddia edilebilir. Bununla birlikte, ilgili zaman ufukları tipik olarak onları bir dereceye kadar ayırır. Tüccarlar hızlı kar elde etmek için uğraşırken, yatırımcılar portföylerinde her yıl sadece birkaç değişiklik yapabilirler. Ancak, hisse senetleri veya diğer menkul kıymetler gibi günlük ticaret, kripto para birimleri ile para kazanmanın başka bir yolu olabilir. Hızlı kar elde etmek için, günlük tüccarlar aynı gün içinde birçok varlık alıp satarlar. Bu riskli bir strateji çünkü bitcoin değerinin bir gün boyunca veya zaman içinde nasıl değişebileceğini tahmin etmek zor. Bugünlerde herhangi bir piyasada günlük ticarete başlayabilirsiniz; Tek yapmanız gereken kaydolmak, bazı varlıklar satın almak ve başlamak için biraz araştırma yapmak. Ayrıca bitcoin profit gibi otomatik bir ticaret platformu kullanarak ticarete başlayabilirsiniz.

Tavsiye: Günlük ticaret yapmayı planlıyorsanız, teknik ve temel analiz kullanarak hisse senedi analizinde uzman olmayı düşünün; bu teknikler sıklıkla tüm işlem gören varlıkları değerlendirmek için kullanılır.

4 – Satın Al ve HODL

Bu süreç, bitcoin ile para kazanmanın en sevilen yaklaşımıdır. Yatırımcıların çoğu Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple ve diğerleri gibi kripto para birimlerini hala nispeten ucuzken satın alıyor. Piyasa fiyatları yükseldiğinde, kar için satış yapabilirler. Bu yatırım stratejisini kullanmak, değeri hızla değişebilen ve istikrarlı getiriler sağlayabilen daha istikrarlı ve değişken varlıkların bulunmasını gerektirir. Sonuç olarak Bitcoin ve Ethereum gibi varlıklar bu açıdan güvenli yatırımlar olarak düşünülebilir. Bu varlıklar, istikrarlı fiyat değişikliklerini sürdürme geçmişine sahiptir. Ancak değerini takdir edeceğinize inandığınız herhangi bir varlığı takas edebilirsiniz; elinde tutup tutmayacağınıza karar vermeden önce her satın alma işleminde durum tespiti yapmalısınız.

Ek olarak, pahalı varlıklara yatırım yapmanın faydaları vardır. Sadece borsalarda popüler olmayan, iyi potansiyel değere sahip kripto para birimlerini birleştirmeyi düşünün. Olumlu fiyat değişiklikleri olan sayısız küçük ölçekli altcoin var.

5 – Kriptonuzu Stake Edin

Kripto para staking süreci, fonlarınızı bir bankada kilitlemeye ve faiz kazanmaya benzer şekilde çalışır, tıpkı bir mevduat sertifikası (CD) gibi. Desteği verdiğiniz web sitesinden ödüller veya faiz karşılığında kripto para birimi varlıklarınızı “kilitlersiniz”. Merkezi ve merkezi olmayan seçenekler de dahil olmak üzere çok sayıda platform ve borsa staking sunar. Bazı donanım cüzdanlarıyla da dijital para birimini stake edebilirsiniz. En az risk içeren seçenek, stablecoin staking olacaktır. Stablecoin’leri staking yaparak, kripto para birimi fiyatlarındaki dalgalanmaların yarattığı tehlikeyi önemli ölçüde azaltabilirsiniz. Mümkün olduğunca hapsedilme sürelerinde bahis yapmaktan kaçının.

6 – Bir Kripto Para Şirketinde Çalışın

Bitcoin endüstrisinde iş bulma olasılığı, daha fazla kabul gördükçe arttı. Birçok kripto para biriminden biri için veya kripto para birimlerinin patlamasından kazanç elde etmek isteyen şirketler veya endüstriler için çalışabilirsiniz. Kripto para birimleriyle uğraşan işletmelerin, programcı çalıştırmanın yanı sıra pazarlama, insan kaynakları ve siber güvenlik pozisyonlarını doldurması gerekir.

7 – Verimli Tarım

Verim çiftçiliği, kripto para birimleri için en iyi ikinci pasif gelir kaynağıdır. Defi’de pasif kripto para birimi geliri elde etmenin merkezi olmayan bir yoludur ve merkezi olmayan borsaların canlı operasyonları onu önemli ölçüde etkiledi. Merkezi olmayan borsalar veya DEX’ler, yatırımcı likiditesine ve akıllı sözleşmelere bağlı gelişen ticaret platformları haline geldi. Merkezi olmayan borsalarda, kullanıcının aracı kurumlar veya diğer yatırımcılarla işlem yapması gerekmez. Öte yandan, bazen akıllı sözleşmeye dayalı likidite havuzları veya yatırımcılar tarafından yatırılan nakit tahsilatları olarak bilinen likidite sağlayıcılarıyla iletişim kurabilirsiniz. Havuz tarafından yapılan alım satım giderlerinin belirli bir kısmı likidite sağlayıcılara dağıtılır.

8 – Kripto Borç Verme

Pasif bir gelir elde etmek için kripto para varlıklarınızı kullanmanın en basit ve kolay yolu borç vermektir. Kripto kredisi, aslında, kripto ekosisteminin hem merkezi hem de merkezi olmayan bölümlerinde en sevilen hizmetlerden biridir. Çeşitli borç verme programları aracılığıyla, yatırımcılar kripto para varlıklarını faiz karşılığında borçlulara ödünç verebilirler. Eşler arası borç verme, marj kredisi ve Defi kredisi, 2022 için en iyi kripto para birimi pasif gelir akışlarından birkaçıdır.

Para kazanmak için kripto para birimlerini kullanmaya başlamak için çok mu geç?

Hiçbir şekilde. Bu varlık sınıfı henüz başlangıç ​​aşamasında. Kripto para birimleri alanında hayal edilemeyecek gelişmeler gerçekten gerçekleşecek. Bu yeni yönler muhtemelen kripto para biriminden kar elde etmek için daha fazla fırsat sunacaktır.

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
2022’de kripto ile pasif gelir elde etmenin en iyi 8 yolu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Yorum Coin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!