Aqua Goat Token (Coin) Nedir, Yorum

tarafından
101
Aqua Goat Token (Coin) Nedir, Yorum

AquaGoat Token (Coin) Nedir

AquaGoat, getiri sağlayan bir sosyal kripto para birimidir. AquaGoat ekosisteminin üyeleri, hayırsever ortaklıklar aracılığıyla dünyaya fayda sağlarken ağ faaliyetlerinden de faydalınıyor.

AquaGoat, okyanuslarımızı ve su yollarını temiz ve kirlilikten arındırmaya yardımcı olmak isteyen bir ecocoin’dir. Ocean Clean-Up ile ortaklıklara ve daha da heyecan verici duyurular gerçekleşeceğini belirtiyorlar.

  • OTOMATİK KİLİTLEME LİKİDİTESİ

Her işlemde likidite havuzuna% 2 ücret otomatik ekleme

  • % 100 GÜVENLİ

LP Likidite Jetonları tamamen yanmış

  • PARA KAZAN

Tüm sahiplere dağıtılan işlem başına % 2

  • BALİNA CAYDIRICI

1 BNB başlangıç ​​likiditesi.

  • TOKEN YAKMA

Pancake Swap’ta canlı yayınlanmadan önce tüm jetonların% 40’ı yakıldı.

AquaGoat Token (Coin) Yorum

Aquagoat tokenini diğerlerinden ayıran özellik ecocoin olmasıdır. Ecocoin anlamı; elektrik, su gibi dünyanın gerçek anlamda ihtiyacı olan kaynakları boş yere harcamayacak bir alternatif para birimi oluşturmaktır.

Gerçekten bu durum bu tokeni farklı kılıyor. Bir diğer husus ise Ocean Clean-Up şirketiyle yapılan anlaşma, Ocean Clean-Up şirketin amacı ise okyanuslarda birikmekte olan plastik atiklari toplayip, geri donusturup, tekrar plastik hammadde elde etmek suretiyle okyanuslari plastik atiklardan temizlemek.

AquaGoat, insan yapımı süreçlerin dünya okyanuslarımız üzerindeki zararlı etkilerini fark eder ve bu etkileri azaltmayı, hafifletmeyi ve tersine çevirmeyi hedefler.

Sera gazı emisyonlarına bağlı iklim değişikliğinden, plastik tüketiminden kaynaklanan kirliliğe kadar, yükselen okyanus seviyeleri, azalan deniz biyo çeşitliliğe faydalı olmayı hedeflemektedirler.

AquaGoat topluluğu, okyanuslarımızı kurtarmak için misyonuna dünyanın plastik atıkları okyanuslarından kurtulmak için gelişmiş teknolojileri araştıran kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan The Ocean Clean-Up’a bağış yaparak başlamayı seçti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.