Atletico Madrid Coin (Token) Nedir, Yorum

tarafından
89
Atletico Madrid Coin (Token) Nedir, Yorum

Atletico Madrid Coin (Token) Nedir?

Atletico de Madrid futbol takımına ait olan taraftar tokenı’dır ve kısaltması da ATM’dir.

1. Ne zaman ve kim tarafından kuruldu?

Socios.com ve Atletico de Madrid iş birliğiyle yaratılan taraftar token, 22 Ocak 2020 tarihinde piyasaya sürüldü.

2. ATM’nin altyapısı

ERC-20 tabanlı bir kripto para birimidir ve Chiliz altyapısı ile çalışır. Chiliz bu ağın destekleyici token’ı olarak tanımlanabilir. Taraftar token’ları “utility token”, yani hizmet token’ıdır.

3. Kullanıcılarına ne vadediyor?

Her taraftar token’ı gibi en büyük amacı, kulüple taraftarlar arasındaki bağı kuvvetlendirmek ve yön vermek. Hem kulüp bu yatırımlarla yeni bir kazanç kanalına sahip oluyor hem de taraftarlar, aldıkları token’larla kulüpteki bazı konularda söz hakkı elde edebiliyorlar. Hatta VIP ayrıcalıklara erişme imkanı da buluyorlar.

4. ATM madenciliği yapılıyor mu?

ATM, madenciliği yapılan bir kripto para değildir. Ancak ödül avları ve oyunları ile ATM kazanmak mümkün.

5. En düşük fiyat ve en yüksek fiyat ile toplam arz

ATM en düşük değerini 2,96 dolar ile 1 Temmuz 2020 tarihinde görürken; en yüksek değerini de 29,29 dolar ile 30 Aralık 2020 tarihinde gördü. Toplam arzı 10.000.000 ATM olan fan tokenin dolaşımdaki arzı ise 1.223.789 ATM’dir.

Atletico Madrid Coin (Token) Yorum

Atletico Madrid Coin yorum verileri son derece olumlu olarak görülmekte. Aynı bandda işlem gören taraftar tokenlerinin diğer altcoinlere nazaran daha avantajlı olduğunu düşünen pek çok yatırımcı ATM işlem alım ve satım işlemini tercih ediyor.

Büyük bir takımın ve söz konusu taraftarların yoğun bir desteğini alacağı için, yapılan etkinlikler ve ödül sistemi sayesinde kısa bir süre içerisinde yükselişe geçeceği ön görülüyor. Geleceğe dair aktarılan verilerin hiçbir kesinliği olmamakla birlikte, birim fiyatın hangi yönde değişim göstereceği merak konusu. hiçbir yazımız yatırım tavsiyesi değildir.Sizlerde yorum ve görüşlerini yorum kısmından paylaşmayı unutmayın. Sizlerin yorumları diğer kullanıcılar içinde faydalı olacaktır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.