Beefy Finance (BIFI) Coin nedir, Yorum

51
Beefy Finance (BIFI) Coin nedir, Yorum

Beefy Finance (BIFI) nedir?

Beefy Finance (BIFI), Binance Smart Chain (BSC) üzerinde kurulu ve Yield farming‘i optimize eden bir platformdur. Beefy ile kullanıcılar BSC havuzlarıyla, projeleriyle ve diğer hizmetleriyle kolay etkileşim kurabilirler. Sadece büyük yatırımcıların değil, küçük yatırımcıların da farming avantajlarından faydalanmalarını amaçlarlar.

Platformda farming vaultları bulunur ve bu vaultlardaki varlıkların getiri oranları düzenli olarak hesaplanır. Tüm bu süreç otomatik bir şekilde ilerler ve getiri oranları en optimize şekilde hesaplanarak kullanıcılara aktarılır.

Ethereum ağındaki yüksek gas ücretleri nedeniyle BSC ile entegrasyon yapılmıştır. Beefy’nin Binance ile uzun vadeli hedefleri arasında yeni stratejiler oluşturmak, projenin büyümesini sağlamak ve hackathon yapmak bulunuyor.

Platformun yerel tokenı BIFI; oy, karar verme gibi topluluk temelli işlemlerde ve staking yaparken kullanılır. Beefy; topluluğa 72 bin, kuruculara 8 bin BIFI token ayırmıştır. Dolaşımdaki BIFI arzı ise 76 bindir. BIFI bulunan borsalar; Binance, Pancakeswap, Bakeryswap, Julswap şeklindedir.

Beefy Finance (BIFI) Fiyatı;

[mcrypto id=”1652″]

 

Beefy Finance (BIFI) Yorum

Bifrost’un çoklu zincir teknolojisiyle desteklenen BiFi , yalnızca Ethereum’u değil, Bitcoin, BNB, DOT ve Klaytn gibi diğer blok zincirlerini de bağlayacak ve böylece şu anda Ethereum ile sınırlı olan DeFi ekosistemini genişletecek çok zincirli DeFi projesidir. Bu çok hatlı bağlantı sayesinde BiFi, gaz ücretlerini düşürecek, erişilebilirliği artıracak ve daha fazla insana daha yenilikçi finansal ürünler sağlamak için çalışacak. Sizlerde Yorumlarınızı alttaki yorum kısmından paylaşabilirizsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments