Btcst coin nedir, yorum

tarafından
207
Btcst coin nedir, yorum

BTCST Yorum ve Analiz:

BTCST coin piyasaya Binance borsasında listelenip 80 dolar fiyatında işlem görmesi ile kripto piyasasına hızlı bir giriş yapmıştır. Bitcoin madenciliği, Bitcoin yükselirken güzel kazançlar sağlayabilir fakat unutmamak gerekir ki hashrate fiyatları piyasadan bağımsız olabilir ve şişirilebilir. Hashrate fiyatları incelenmesi gereken bir konudur.

Hashrate fiyatlarının etkilenebileceği bir çok etken bulunmaktadır. Bunlardan birisi de yeni bitcoin madenciliği yapan cihazların çıkarılmasıdır. Yeni çıkarılan cihazların hashrate güçleri, piyasadaki bulunan cihazlardan çok çok yüksek olabilir. Dolayısı ile önceden çıkarılan madencilik cihazları elektrik parasını karşılayamayabilir ve işlevsiz kalabilmektedir.

Bitcoin madenciliği ve kripto para madenciliği dinamik bir piyasaya sahiptir. Dolayısı ile yeni çıkan teknolojilerin sürekli takip edilmesi gerekmektedir. Bitcoin zorluğu sürekli artacağından BTCST fiyatları (hashrate fiyatı düşeceğinden dolayı) BTCST fiyatlarının sürekli düşmesi sürpriz olmayacak ve kripto paranın tokenomisi gereği aylık bazda sürekli düşüş gösteren bir fiyata sahip olacağını öngörmek ise bir uzmanlık dahi istememektedir. BTCST token, 1 milyon token ile piyasaya sürülmüştür. Tekniksel anlamda uzun vadede muhtemelen arzı sınırsız ve fiyatı uzun vadede sürekli düşecek bir kripto para olması büyük bir olasılık gözükmektedir.

BTCST Staking Nedir?

BTCST’leri stake etmek demek o kripto paranın sağladığı avantajlardan yararlanmak demektir. BTCST sahipleri tokenlerini stake ederek, stake edilen madencilik gücüne karşılık gelen günlük Bitcoin kazançları elde edebilmektedir. Böylelikle BTCST sahipleri, bitcoin yükselirken hem bitcoin kazancından hem de terahashlerin fiyatının yükselişinden para kazanabilecektir.

BTCST, bitcoin madenciliğinde fiyatların belirlenebilir olduğunu düşünmektedir. Dolayısı ile BTCST’nin fiyatlarının 2.cil piyasadaki ile eşit olacağını düşünmektedir.

(NOT: sitemizdeki hiçbir yazımız yatırım tavsiyesi değildir)

Sizlerde yorum ve görüşlerini yorum kısmından paylaşmayı unutmayın. Sizlerin yorumları diğer kullanıcılar içinde faydalı olacaktır.

BTCST Coin Güncel Fiyat:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.