Cere Network (Coin) Nedir, Yorum

8
Cere Network (Coin) Nedir, Yorum

Cere Network Nedir?

Cere Network, birkaç modüler ve birbirine bağlı katmandan oluşan Polkadot’tan ilham alan, yeni nesil dağıtılmış bir ağdır.

Cere Network Merkezi, Olmayan Veri Bulutu (DDC), veri ekosistemleri için çıtayı gizlilik, uyumluluk, birlikte çalışabilirlik ve çeviklik açısından yepyeni bir düzeye yükseltme ve Kuruluşların en değerli varlıkları olan müşterilerin gücünden tam olarak yararlanmayı amaçlayan bir merkeziyetsiz veri bulutudur.

Cere’nin iki farklı platformu bulunmaktadır;

1-SaaS-DeFi
Cere’nin SaaS-DeFi akıllı sözleşmeleri aracılığıyla, Cere Pazaryerlerinden gelen tüm ücretler, B2B2C sözleşmeleri ve faturalar DeFi alanına kolayca eşlenebilir ve kurumsal operasyonları merkezi olmayan finans ile etkin bir şekilde köprüleyebilir.

Cere SaaS platformunda halihazırda yerleşik olan kurumsal nakit akışını ve varlıkları hızla büyüyen DeFi ortamına bağlayarak, Cere SaaS-DeFi, işletmelerin yan sermayelerini daha iyi kullanmalarını, finansal operasyonlarını optimize etmelerini, sorunsuz ödeme deneyimleri oluşturmalarını sağlar. müşteri tabanı ve DeFi’nin güçlendirilmiş likiditesinden yararlanın.

2-NFT Marketplace
Cere’nin Merkezi Olmayan Veri Bulutu platformu, çok partili şifreli veri paylaşım teknolojisi ile, yalnızca NFT holding hayranlarının NFT destekli içeriğin tam deneyiminin keyfini çıkarabileceği inanılmaz güvenli varlık teslimi potansiyelinin kilidini açar.

Cere, gerçek dünya ve kripto platformları için son teknoloji, blok zinciri kanıtlanmış bir teknoloji çözümü sağlayacak. NFT pazarı, sosyal medya ile doğrudan entegre olacak ve bu da süper şarjlı benimsemeyi mümkün kılacaktır. Yeni telif hakkı NFT sözleşmemiz, doğrudan, gerçek dünyadaki paydaş gelir dağılımı için standart olacaktır.

Cere Network (Coin) Fiyatı, Değeri;

 

Cere Network Yorum

Cere, müşterilerimizden çok talep edilen bir talebi kolaylaştırıyor; tüketici işletmelerinin birinci taraf veri stratejilerini geliştirmek için anahtar teslimi bir çözüm. Bunun da ötesinde, Cere, veri birlikte çalışabilirliği yoluyla kullanıcı katılımını ve bağlılığını daha da artırmak için geliştirilmiş kullanıcı işe alım süreçleri ve platformlar arası teşvikler ve ödüller ile öne çıkıyor. Öte yandan bu projenin Binance labs destekli olduğunu belirtelim.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments