Chiliz (CHZ) beklentiden uzak! CHZ coin 10 Mayıs fiyat analiz

tarafından
57
Chiliz (CHZ) beklentiden uzak! CHZ coin 10 Mayıs fiyat analiz

Düşüş trendini sürdüren Chiliz (CHZ) coin sert iniş çıkışlardan uzak beklentileri kısa vadede karşılamıyor. Pek çok spor kulübü ile anlaşması bulunan son olarak Türkiye’den Antalyaspor ile anlaşma imzalayan ve Token çıkartacak olan Chiliz yatırımcısının yüzünü güldürmedi. Peki son teknik grafik analizleri CHZ coin için hangi hedef ve seviyeleri işaret ediyor?

Kripto para borsalarında işlem yapanlar yoğun gündemle hafta sonu ve Pazar gününü geride bıraktı. Diğer taraftan Chiliz (CHZ) coin’de bekleyen yatırımcı yatay seyretmeye devam ediyor. Yavaş çıkış ve inişlerle yatayda seyretmeyi sürdüren CHZ coin için en yeni grafik ve analizler gelmeye devam ediyor.

Sevgili arkadaşlar, $CHZ ‘de kısa vadede bir yükseliş olur mu diye soran çok oldu. RSI yukarı yönlü ve güzel yerde ancak yükselişi onaylayabilmek için MacD onayı bekleriz. Maalesef onay yok. Sıkışan üçgen içinde yukarı yönlü bir kırılım olabilir. Ancak aşağı yönlü de kırılım olabilir. Biz kısa vadede yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte sert bir yükseliş beklemiyoruz. Elbette yüksek bir hacim girişi olursa görüntü değişebilir. Piyasa bir anda ters yüz olabiliyor. CHZ ‘nin güçlü direnç bölgeleri mevcut. En büyük sorunun bu olduğunu düşünüyoruz. Destek bölgelerini de belirttik. CHZ tutan herkese bol kazançlar dileriz.