Chiliz (CHZ) Fiyatı, Grafik ve Yorum

tarafından
96
Chiliz (CHZ) Fiyatı, Grafik ve Yorum

[mcrypto id=”1734″]

Chiliz (CHZ) Nedir?
Chiliz, espor ve oyun kitle fonlaması için en büyük blok zincirlerinden biridir. Resmi olarak 2019’da başlatılan Chiliz ve Socios.com platformu fikri ilk olarak 2016’da tasarlandı. Chiliz, hayranların en sevdikleri spor takımlarını blockchain tabanlı etkileşimler yoluyla desteklemelerine olanak sağlamak için tasarlanmış bir jetondur .

Socios.com platformu ayrıca, taraftarların destekledikleri takımlar için jetonize edilmiş oylama hakları satın almalarına izin vermeyi amaçlamaktadır. Futbol kulübü Juventus, Socios.com web sitesi aracılığıyla bir takım jetonu başlatan ilk kişi oldu. O zamandan beri, yüzden fazla farklı ekip platforma katıldı. Chilliz, futbol, ​​basketbol ve e-spor takımları da dahil olmak üzere çok çeşitli spor dallarından rakiplerin ilgisini çekti.

Chiliz (CHZ) Yorum

Yakın gelecekte beklentinin yüksek olduğu bir kripto para birimidir. Özellikle Son aylarda rövanşta olan socios uygulaması bunun tetikliyecilerinden biridir. Sizlerde yorum bölümünden yorumlarınızı gönderebilirsiniz.

(Sizlerde yorumlarınızı alttaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. En çok beğeni alan yorum 1500 doge kazanma fırsatı yakalıyor)