Conflux Network (CFX) Coin Nedir, Yorum

tarafından
34
Conflux Network (CFX) Coin Nedir, Yorum

Conflux Network Hakkında;

Conflux Network, Tsinghua Üniversitesi’ndeki Turing Ödülü sahibi Dr. Andrew Yao’nun araştırma laboratuvarından doğmuştur.

Bu aşamalı araştırma, güvenliği, ölçeklenebilirliği ve ademi merkeziyetçiliği optimize eden yeni bir Ağaç-Grafik fikir birliği mekanizmasıyla ‘blok zinciri üçlemesi’ sorununa bir çözüm sağlar.

2018’de Conflux Vakfı kuruldu ve bu çığır açan fikir birliği mekanizmasına dayalı açık bir altyapı oluşturmak için yasal düzenlemelere uygun bir bağış toplama işlemi tamamlandı. Kısa süre sonra Conflux, Çin’de halka açık, izinsiz blok zincirini onaylayan tek devlet olarak kendini kanıtladı.

Çin’de halka açık blockchain altyapısının saygın savunucuları olan Conflux, blockchain geliştirmede eğitim ve araştırmayı ilerletiyor. 2019 yılında Conflux Hangzhou operasyon merkezi kuruldu. 2020 yılında Conflux, Hunan hükümeti ile Şangay hükümeti ve Blok Zinciri Altyapısı ve Uygulamaları Anahtar Laboratuvarı ile ortaklaşa Ağaç Grafik Araştırma Enstitüsü’nü kurdu.

Conflux ayrıca Toronto, Kanada ve Lagos, Nijerya’daki ofisler de dahil olmak üzere dört kıtada 50’den fazla üyeden oluşan çeşitli dağınık bir ekiple küresel operasyonlarını ve topluluğunu genişletti.

Conflux Network Yorum;

24 saatlik işlem hacmi ₺1.343.773.451 TRY. Conflux Network son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #213, piyasa değeri ₺7.706.516.897 TRY. Dolaşımdaki arz 695.461.792 CFX coin ve azami seviye arzı. arz mevcut değil.

Conflux Network ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, OKEx, BKEX, CITEX, ve Gate.io. Listeleme yapan diğer borsaları kripto borsaları sayfamızda bulabilirsiniz.