Forth Token (Coin) Nedir, Yorum

tarafından
53
Forth Token (Coin) Nedir, Yorum

 

Forth Token (Coin) Nedir

Ampleforth, yeni merkezi olmayan ekonominin temel parası haline gelmek için tasarlanmış Ethereum tabanlı bir protokoldür. AMPL tokeni, bir denge fiyat hedefi etrafında dengelenecek şekilde programlanmıştır, ancak bankalar ve diğer geleneksel finans kurumları gibi merkezi teminatlara dayanmadığı için bir stabilcoin olarak nitelendirilmemektedir.

MPL sahiplerine dağıtıldı

Algoritmik bir stablecoin platformu olan Ampleforth, geçmişte ve günümüzde AMPL kullanmış herkese FORTH alma hakkı tanıyor. FORTH, kullanıcılar Ampleforth ağında yapılacak değişiklik ve güncellemelerde söz sahibi olabilsinler diye geliştirildi.

CoinDesk’e göre FORTH almaya hak kazanan toplam 75.000’den fazla cüzdan bulunuyor. Herhangi bir dayanak varlığı bulunmayan AMPL’ın yazım sırasında 295 milyon dolarlık piyasa değeri var.

Forth Token (Coin) Yorum

Forth tokenler Coinbase ve Binance’de Yakın zamanda listelendi. Yenİ coinler her zaman daha fazla yüksek risk içermektedir. Genel anlamda sağlam projelendirilen Forth coin dikkatli olunması gereken bir duruma da sahiptir. Zaman ilerledikçe bu coin hakkında fikrimiz daha da artacaktır, sizlerde görüş ve yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın.