F*ckelon Token (Coin) Nedir, Yorum

tarafından
28
F*ckelon Token (Coin) Nedir, Yorum

F*ckelon Token (Coin) Nedir?

Binance Smart Chain üzerinde  de bir kopyasının piyasaya sürüldüğü görülen F*CKELON, kısa sürede 260 kat değerlenerek kripto para sektörünün ne kadar çılgın bir yer olduğunu gözler önüne serdi. Dextools üzerindeki grafiğe bakıldığında fiyatın dipten 0,00055205 dolar seviyesine kadar yükseldiği görülüyor.

Elon Musk’ın Bitcoin Manipülasyonuna Sert Tepki

Lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) fosil yakıt tabanlı madenciliğini eleştiren Musk, sadece bununla da kalmadı. Bitcoin’in merkezsiz olmadığını ifade edip elindeki BTC’leri satabileceğini bile ima eden Musk, bu açıklamaları ve etkisi ile ise fiyatın sert düşmesine yol açtı.

F*ckelon Token (Coin) Yorum

Projenin Reddit üzerindeki tanıtımına bakıldığında ise bunun tek amacının aslında Elon Musk’a tepki göstermek olduğu görülüyor. Son zamanlarda adından söz ettiren FEG’in modeline benzer bir dağıtım modeli olan proje, herhangi bir denetimden geçmediği için oldukça tehlikeli.

Proje kurucuları, “Elon Musk’ın piyasayı manipüle etmesinden bıktık” ifadesini kullanarak, amaçlarının Tesla’nın şirket ve hisse değerinin üzerine çıkmak olduğunu vurguladı. Projenin bunu başarması için ise 700 milyar doların üzerine çıkması gerekiyor.