FunFair

Fun coin yorum

Funfair Coin ya da diğer adıyla FUN, FunFair protokolünün yerel kripto para birimidir.

FunFair merkezsiz oyun teknolojisini kullanıcılarına sunan bir platform ve Ethereum Blockchain’i tabanında çalışıyor. Platform akıllı sözleşmeleri kullanarak eğlenceli, adil ve hızlı gazino oyunlarını oyuncularla buluşturuyor. FunFair platformu içerisinde FUN adı verilen token’ı kullanılıyor.

FunFair Coin Nasıl Satın Alınır?

FunFair (FUN), piyasaya çıktığı ilk yıllarda sayılı borsada ve markette sıralanırken, günümüzde pek çok markette yerini alıyor. Bunlardan en büyük ve güvenilir borsalardan olan Binance’ı tercih edebilir. Binance dünyanın önde gelen borsalarından biridir vakit kaybetmeden üye olmanızı öneririm.

FunFair (fun) coin’e yatırım yapmalıyım ?

Kendi web sitesinde ve sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamalara göre; oyun dünyasına blockchain teknolojisi ile yeni bir soluk getirmeyi ve adil bir oyun sistemi kurmayı hedeflediğini belirtiyor. Ayrıca platformda yapılan akıllı sözleşmeler sayesinde kullanıcıların ödemeleri de garanti altına alınmış oluyor. İlk bakışta gecek vadetme özelliği taşıdığı görünüyor, durumu şuan parlak değil ama neden olmasın? (yatırım tavsiyesi değildir)

FunFair (fun) coin Güncel fiyat

funfairFUNToken
$ 0.020311
$ 0.020311
0.13%

 

Yorum ve görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu