Göğüs ve Metaverse Coin Patlaması: Bu 11’i Uçuyor!

tarafından
26
Göğüs ve Metaverse Coin Patlaması: Bu 11’i Uçuyor!

Bitcoin (BTC), volatilitenin Pazartesi gününden evvel hala piyasayı tüketebileceğine dair ihtarlar ortasında hafta sonu 21.000 dolara odaklandı. Bitcoin (BTC) yüzde 0.9 oranında yükseliş yaşarken en büyük altcoin’ler de önemli karlar elde etmedi. Bu sırada 8 metaverse coin ve 3 göğüs coin, Pazar günkü yükselişleriyle dikkat çekti. İşte detaylar…

8 metaverse coin projesinin fiyatı yükseldi

Metaverse coin alanında en çok yükselen coin, Yield Guild Games (YGG) oldu. YGG, yüzde 27.1 oranında bedel kazandı. Öte yandan Wilder World (WILD) yüzde 22.1 oranında yükseldi. Wilder World, dün attığı bir tweet’te, yeni bir koleksiyonun piyasalara düşeceğinin haberini verdi. Proje, tweet’inde aşağıdaki tabirleri kullandı:

Geri sayım başlıyor! Yeni bir Wilder sanayisi ve Genesis NFT koleksiyonu 12 Temmuz’da doğacak.

NFT ve Blockchain odaklı ve Eylül 2021’de piyasaya sürülen The HUSL (HUSL) yüzde 18.8, DefiVille Island (ISLA) yüzde 18.5 artış yaşadı. Defiville, topluluğa ilişkin deneysel bir metaverse’dir. Başlangıçta oyunlaştırılmış bir yield farming tecrübesi olarak başlayan bu alan, süratle müzisyenler, yaratıcılar ve geliştiriciler için deneysel bir alan haline geldi. StarLink (STARL) yüzde 18.09 arttı.  Yorumcoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere STARL Metaverse, Wyrmbite Studios tarafından uyarlanan ve geliştirilen birinci oyun Warp Nexus ile bir launchpad misyonu görüyor. Warp Nexus, geniş bir uzay keşfi ve oyna-kazan uzay MMO oyunudur. Kullanıcılar, uzay gemisi inşa etmek ve modifiye etmek için STARL tokenını kullanıyor. Vazifeler boyunca rehberlik etmek yahut savaşmak için öteki pilotları işe alıyor.

Öte yandan SENSO (SENSO) yüzde 17.1 sıçradı. SENSO tokenı, insanların birbirleriyle etkileşim kurma biçimini tekrar düşünmeyi ve sanatı deneyimlemeyi amaçlayan bir toplumsal VR platformu olan Sensorium Galaxy’nin para ünitesidir. Son olarak UFO Gaming (UFO) yüzde 15.8, Spheroid Universe (SPH) yüzde 14.9 kıymet kazandı.

3 göğüs coin’in pahası arttı

Meme coin’ler ise bugün nispi olarak daha sessiz duruyor. Son 24 saatte sırf 3 göğüs coin, yükselişiyle dikkat çekti. Bunların başında yüzde 35.2 ile Poodl (POODL) geliyor. BSC tabanlı ve deflasyonist bir kripto para ünitesi olarak tanımlanan POODL, geçtiğimiz gün yeni bir iştirak duyurdu. Yükselişinin gerisinde da bu gelişme olabilir. POODL, Tofu NFT ile iştirak kurduğunu duyurdu. Tofu NFT, GameFi ve koleksiyon eserlerine odaklı bir NFT pazaryeridir.

Ardından ElonDoge.io (EDOGE) yüzde 20’lik yükseliş, Shibaken Finance (SHIBAKEN) yüzde 11.4 artış sergiliyor.