Hbar Coin Nedir, Yorum

tarafından
44
Hbar Coin Nedir, Yorum

Hedera Hashgraph kendisini, “Blockchain’in ötesine geçen platform” olarak tanımlıyor. Hedera, dijital dünyanın olması gerektiği gibi ve kişinin kendisine özel hale getirilmesini sağlamayı hedefliyor. Bu doğrultuda da platform, geliştiricilerin hızlı, adil ve güvenli uygulamalar geliştirmelerini ve kullanıcıların da bu uygulamalardan faydalanmasını sağlamak istiyor.

Bunlara ek olarak platformun yönetimini içinde Avery Dennison, Boeing, Deutsche Telekom, DLA Piper, FIS (WorldPay), Google, IBM, LG Electronics, Magalu, Nomura, Swirlds, Tata Communications, University College London, Wipro’nun da olduğu bir topluluk yapıyor.

Hedera Hashgraph Yorum

Hedera Hashgraph’ın saniyede 10.000 işlem vaat ediyor olması en önemli özellikleri arasında değerlendiriliyor ve Hedera Hashgraph haberlerinin de en çok bu özelliğe değindiği görülüyor.

“HBAR coin yorum” konusunda ise yatırımcıların arkasındaki platform ışığında token’ı takip ettiği ve yorumladığı görülüyor. Bunun yanında yatırımcıların HBAR hakkında pozitif düşüncelerin yanı sıra temkinli davrandıklarını belirtmekte de fayda var.

Hbar coin Fiyat
[mcrypto id=”1336″]
Hedera Hashgraph Nereden Alınır?

Dünyanın en büyük işlem hacmine sahip olan kripto para alım satım platformu Binance ile HBAR coin’i satın alabilirsiniz.

Yorum ve Görüşleriniz Alttaki yorum bölümünden yazabilirsiniz.