iag coin (IAG) nedir? Özellikleri

tarafından
24
iag coin (IAG) nedir? Özellikleri

iag coin nedir? IAGON, benzersiz patentli teknoloji ile büyük veri için depolama kapasiteleri ve Yapay Zeka hesaplamaları için büyük işleme yetenekleri talep eden kullanıcıları birbirine bağlamaktadır.
Merkezi olmayan bir depolama ve işlem gücü ızgarası sunarak bulut ve web hizmetleri pazarında devrim yaratmayı amaçlamaktadır. Norveçli bir blok zinciri şirketidir. Özünde, merkezi olmayan bir dijital veri eko inşa etmek istemektedir. Iagon, merkeziyetçiliği düzenleme ile birleştiren ve kurumsal müşterileri hedefleyerek ilk merkezi olmayan bulut bilgi işlem ve depolama platformudur.

iag coin nedir?

IAGON, çoklu depolama kapasitelerinden ve işlem gücünden yararlanmak için bir Açık Kaynak platformudur.

Merkezi olmayan bir Blockchain ızgarası üzerindeki bilgisayarlar. IAGON, büyük veri dosyalarının ve depolarının da depolanmasını sağlar.

Daha küçük dosya ölçekleri olarak ve yapay işlemler için gerekli olanlar gibi karmaşık hesaplama işlemlerini yürütmek için entegre edilmiştir.

Tamamen güvenli ve şifreli bir platformda zeka ve makine öğrenimi operasyonlarını kullanıcı dostu bir şekilde çözmektedir.

iag coin fiyatı (değeri);

 

iagon coin nasıl alınır?

IAGON’un belirteci ve platformu, Ethereum tabanlı Blockchain beta sürümümüzle kanıtlanmış hizmetlerdir.

Blockchain tabanlı dağıtılmış bilgi işlem ve depolama ızgarası kavramını kanıtlıyor. IAGON desteklemeyi planlıyor.

Blockchain teknolojisini çalıştırmak için. Böylece IAGON, Ethereum üzerinde blok zinciri kuracak vekullanıcılara ve madencilere tam esneklik ve seçim özgürlüğü sağlayacaktır.

Gate.io ve coin gecko platformlarında listelenmiştir. Henüz coinmarketcup’ta gözükmemektedir. Ancak gate borsasından satın alım işlemi yapılabilmektedir.