İspolink ISP Coin (Token) Nedir, Yorum

tarafından
109
İspolink ISP Coin (Token) Nedir, Yorum

İspolink ISP Coin (Token) Nedir

İspolink, Binance Smart Chain ve Matic Layer 2 tarafından desteklenen Blokchain ve yapay zeka teknolojilerini birleştirmeyi amaçlayan bir platformdur. ISP ise bu sistemin native tokeni olup, Kiralama, referans bonusu, yönetişimde ve staking gibi işlemlerde kullanılabilir.

İspolinki, firmaların işe alma süreçlerini kolaylaştırmak için oluşturulmuştur. İspolinki kullanarak kişiler kendilerine uygun işi sadece bilgilerini girerek çok daha kısa sürede bulabilir. İspolink İşveren firmalara ise daha az masraflı ve daha kısa sürede yetenekli kişilere erişim imkanı sunar.

İspolink, iş arayan kişilerin bu konuda tecrübesiz olması, iş pazarındaki teknolojik yetersizlikler, iş verenlerin çoğunun doğru tecrübedeki kişileri bulmakta zorlanması ve çalışanların işleriyle bağlantısız olması gibi sorunları çözmeyi vadediyor.

Tüm işe alım sureci şirket kontrol panalinde şeffaf bir şekilde gözlemlenir. İşe alımların düzene oturtulması ve otomasyonu sağlanır. İslolink projesi Gelecek vadeden teknoloji firmaları ile bu alanda yetenekli ve deneyimli profesyonellerle birleştirmeyi amaçlıyor.

İspolink ISP Coin (Token) Yorum

İspolink Bir DaoMaker Projesidir ilk satışları DAO Maker üzerinden yapılmıştır. Daha geniş katılımın olacağı ön satış ise TSİ 5 Mayıs 5:00 ile 6 Mayıs 5:00 saatleri arasında Gateio Borsasında Yapılmaya başlandı. şuan yeni bir token olduğu için yorum yapmak güç ancak projelerinin iyi olduğu aşikar.

sizlerde yorum ve görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın.