Mars Coin Nedir, Yorum

tarafından
44
Mars Coin Nedir, Yorum

Mars Coin Nedir?

Marscoin, Güneş Sistemindeki ilk yerleşimi finanse etme düşüncesi ile kurulmuş bir kripto paradır. Buna ek olarak, Marscoin istemcisini başlangıçta indiren ve madenciliğe ve kullanmaya başlayan ve böylece bu çabayı destekleyen herkes, Mars ekonomisinin gelecekteki herhangi bir büyümesinde (veya Dünya tarafı uyarlamasında), erken katılım düzeyiyle ilişkili olarak bir hisseye sahip olacağını belirtilmektedir. Mars Coin Elon Musk’a ait bir kiripto para birimi değildir, sadece zaman zaman destek mesajları yayınlamıştır.

Mars Coin Yorum

Çoğu, Bitcoin’in bir para biriminden başka bir şey olmadığını düşünüyor, ancak gerçek şu ki, bundan çok daha fazlası. Özünde, Bitcoin, Marscoin ve diğer kripto para birimleri, merkezi bir üçüncü taraf kullanmadan dünyanın dört bir yanındaki herkesin kimin neye sahip olduğu konusunda fikir birliğine varmasını sağlayan yeni bir teknolojidir.

Bu teknolojinin üzerine inşa edilebilecek birçok farklı uygulama var ve Bitcoin gibi Marscoin de gelecek birçok uygulamanın yalnızca ilki olacak. Bitcoin’i unuttuğunuzda ve sadece teknolojiye baktığınızda, karşınıza çıkan çok sayıda yeni olasılık var. Örneğin, kimin hangi varlığa sahip olduğunu açıklayan merkezi olmayan bir defteriniz varsa, o zaman neden merkezi borsalara ihtiyacımız var? Kimin hangi alan adına veya e-posta adresine sahip olduğu konusunda küresel bir fikir birliğine varabilirsek, neden bu hizmetlerin merkezi sürümlerine ihtiyacımız var? Alıcıların ve satıcıların birbirlerini merkezi olmayan bir şekilde bulabilecekleri küresel bir pazar oluşturmak mümkünse, neden eBay’i kullanmamız gerekiyor? Bunlar, teknolojiyi Bitcoin’in arkasına almak ve bunu ödemelerden daha fazlasına uygulamak söz konusu olduğunda insanların şu anda baktıkları olasılıklardan sadece birkaçı.

Neden Mars Coin?

Hedef mars! Mars’a gidildiğinde, ekonomik ve finansal sistemimizin Bitcoin gibi devrim niteliğindeki sürtünmesiz ve dağıtılmış bir servet defteri protokolü üzerine inşa edileceğine dair yüksek bir olasılık var. Bununla birlikte, Bitcoin’i doğrudan Mars’ta kullanmak işe yaramayacaktır: Bitcoin, işlemleri işlemek için enerji gerektiren özel donanıma bağlıdır. Ayrıca, Bitcoin’in blok başına 10 dakikalık onaylama gecikmesi, Mars’taki genç bir kripto para birimi için çok uzun – Dünya’daki madenciler muazzam hash hızlarına müdahale edebilir ve bu bir sorun oluşturmasa bile, uzak Dünya’dan blok onaylarını beklemek daha da azdır. arzu edilir.

Bu nedenle, Litecoin gibi başka bir kripto para birimi blok zincirini Mars’a aktarmak mümkün olabilir, ancak bu özel amaç için özel bir altcoin oluşturarak başlangıçta artırabiliriz.Mars’ta ilk yerleşim yerinin kurulumunu organize eden çok kâr amacı gütmeyen kuruluş : Marscoin aynı anda yerleşimi önyüklemek için yakıt haline geliyor ve güç tüketiminin ve sık onaylamaların ideal olduğu genç bir Mars ekonomisi için optimize edilmek üzere tasarlandı. yeni gezegensel finansal sistem.

Marscoinleri nasıl kazarım?

Marscoin programını indirin veya özel madencinizi Marscoin ağına yönlendirin. Geçmişte Bitcoin ve özellikle Litecoin madenciliği yaptıysanız, aynı kuralları Marscoin madenciliğine de uygulayabilirsiniz. “Madencilik”, “işlem doğrulama” anlamına gelen süslü bir kelimedir. Bu işlem doğrulaması, merkezi olmayan bir neSeventeenrk’te gerçekleştiğinden, bankaya gerek yoktur. Sunulan bilgi işlem gücü için “madenciler” bir ödül alır. Marscoin ihracı, Bitcoin gibi algoritmik olarak sınırlıdır ve zamanla azalacak ve para biriminin ekonominin gerçek değer yaratımını gerçekten yansıtmasına izin verecektir.