Nafter (Naft) Coin (Token) Nedir, Yorum

tarafından
48
Nafter (Naft) Coin (Token) Nedir, Yorum

Nafter Coin (Token) Nedir?

Nafter İçerik oluşturucuların ve takipçilerin, NFT eserlerini sergileyecekleri bir uygulamadır. Bir nevi NFT sosyal medyası da denilebilir. Bu yönden baktığımız da Nafter’i OpenSea veya Valuables ile muadil tutabiliriz. Bu kapsamda çıkan proje ile şimdiden heyecan uyandırmaktadır. Çıktıktan kısa bir süre sonra coinmarketcap’ta listelenmiştir.

Önümüzdeki aylarda ise web sitesinin yanı sıra uygulaması da tüm uygulama marketlerinde yerini alacaktır. Nafter token, hem influencer alanındaki eksikliği iyi görmesi, hem de NFT pazarının ilerleyen günlerde büyümesi ile birlikte varlıklarını artırabilir. Bildiğiniz üzere Binance’de Haziran ayında NFT alanında bir takım yenilikler yaşanacaktır.

Nafter Coin (Token) Fiyatı;

 

Nafter Coin (Token) Yorum

Nafter coin nedir? Henüz piyasada çok yeni olan Nafter coin yaptığı x’ler ile şimdiden konuşulmaya başlanmıştır. Henüz herhangi bir borsada listelenmemesine rağmen gayet iyi değerlere sahip olmuştur. Dolayısıyla birçok coin yatırımcısının da dikkatini çekmiştir.

Nafter coin nedir? Çıkalı neredeyse bir gün olan bu bebek coin, henüz ilk günlerinden 8.5x’i görmüştür. İlerleyen günlerde NFT’lerin piyasadaki hacminin artacağı düşünülürse nafter token ismi çok daha fazla duyacağız gibi. Ancak şunu da söylemeden geçmeyelim. Bazı borsalarda hakkında sahte cüzdanlar açılmıştır. Dikkatli olmakta fayda var. Sizlerde yorum ve görüşlerini yorum kısmından paylaşmayı unutmayın. Sizlerin yorumları diğer kullanıcılar içinde faydalı olacaktır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.