NFTMart (NMT)

NFTMart (NMT) Coin Nedir? Yorum!

Bu Yazımızda Sizlere NMT Coin (Token) den bahsedeceğiz. NFTMart (NMT) Coin Nedir? Yorum!

NFTMart (NMT) Coin Nedir?

Nmt, Dünyanın en profesyonel Merkezi olmayan NFT marketi olmaya adamış bir platformdur. NFTmart, NFT ürünlerinin ve verilerinin yayınlanmasını sağlayan merkezi olmayan bir NFT block zinciridir. Diğer bir özelliği ise kullacıların NFTMart.io siteinde NFT’leri hızlı bir şekilde yüklemeleri ve takas etmelerini sağlamaktır.

NMT Tokeni ise marketin değerinin belirlemesini sağlayan NFTMart’ın native tokenidir. Ethereum için ETH polkadot için DOT’da olduğu gibi.
Kullanıcılar NMT Tokeni ile staking yapabilir, NFT oluşturabilir, alım satım işlemlerinde network komisyonlarını ödemek için ve oylamada yönetişim amacıyla kullanabilirler.

NMT Tokenin toplar arzı 100M’dur. Bunun %40’ı miningt için, %15’i takım ödülü için %6’sı tanıtım, %16’sı erken fon toplamak için, %3’ü likidite sağlamak için, %19’u ise ekosistem için ayrılmıştır.

NFTMart (NMT) Coin Yorum?

Şuan bu coin piyasaya yeni çıkacağı için yorum yapmak zor. Ön satışı 24 Mayıs TSİ 07:00 ile 24 mayıs TSİ 13:00 saatleri arasında Gateio Borsasında yapılacaktır. Satıştan sonra NMT Tokenin Listelemesi 26 Mayıs Saat 11:00’de gerçekleşecek.

  • NMT Ön Satış Fiyatı 0.25 dolardır
  • Ön Satış token arzı 300000 NMT
  • Alım USDT ile yapılacak
  • Katılım için VIP1 ve üzeri üye olmak gerekli
  • Maksimum katılım kişi başına 1000 hissedir.

Gateio borsasında VIP1 üye olabilmek için 14 gün boyunca ortalama 100GT token tutmalı veya bakiyenizin 0.05 btc olması gerekiyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu