NuCypher (NU) Coin (Token) Nedir ve Yorum

tarafından
26
NuCypher (NU) Coin (Token) Nedir ve Yorum

NuCypher (NU) Coin Nedir

NuCypher, genel blok zincirleri için merkezi olmayan bir şifreleme, erişim kontrolü ve anahtar yönetim sistemi (KMS), şifreleme hizmetidir. NuCypher, genel blok zincirlerinde ve merkezi olmayan depolama çözümlerinde uçtan uca şifreli veri paylaşımı sunar.

NuCypher, kullanıcıların, proxy yeniden şifreleme (PRE) teknolojisini kullanarak, genel konsensüs ağlarındaki bir dizi katılımcı arasında özel verileri paylaşmasına olanak tanır. NuCypher’a göre, bu şifre çözme teknolojisi, NuCypher’i açık anahtar şifrelemeye dayalı geleneksel blok zinciri projelerinden çok daha güvenli ve korumalı hale getiriyor.

NuCypher (NU), daha büyük NuCypher ağında kullanılan yerel belirteçlerdir. Belirteçler, ağ katılımcılarını anahtar yönetim hizmetlerini gerçekleştirmeye ve ağdaki yetkilendirme/iptal işlemlerine erişmeye teşvik etmek için kullanılır.

NU belirteçleri aynı zamanda bir NuCypher çalışan düğümünü çalıştırmak için stake yapmak için de kullanılır. NuCypher ağı kötü niyetli bahislere karşı korunur ve şüpheli bir kullanıcının ödüllerini otomatik olarak keser.

NU, NuCypher DAO’ya katılmak için ağda da kullanılır. NuCypher DAO, ağdaki ağ parametrelerini ve akıllı sözleşme yükseltmelerini kontrol eden protokoldür. NU hissesi olan kullanıcılar, DAO tekliflerinin doğrulanmasına da katılabilir.

 

NuCypher NU Coin Fiyat Analizi ve Yorum

Binance’da listelenceği haberi geldikten sonra NU Coin, 0,31 dolar seviyesinden 0,44 dolar seviyesine kadar ilerleme kaydetti. Piyasa değeri 200 milyar dolar olan NuCypher (NU) Coin’in dolaşımdaki arz miktarı 648,750,000.00 adettir. yorumcoin.com olarak bu yazıyı yazdığımız sırada NU Coin, 0,36 dolardan işlem görüyordu.

NuCypher NU Coin Nasıl Alınır? Hangi Borsalarda Var?

NU Coin alım-satım işlemi yapmak isteyen yatırımcılar, CoinBase Pro, Binance, Huobi Global ve Gate.io üzerinden yapabilirler.