Omlira (OML) nedir, Yorum

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Omlira, Ethereum ağında faaliyet gösteren ERC-20 uyumlu bir kripto para birimidir ve omChain‘in temel para birimidir. Omlira, ERC-20’yi destekleyen herhangi bir kripto cüzdanı aracılığıyla gönderilebilir ve alabilir.

Omlira’nın toplam arzı nedir?

Toplam 1 milyar adet Omlira basıldı ve bu arz sınırlı. Piyasadaki Omlira miktarı asla 1 milyar birimi aşamaz. Sırasıyla airdrop ve ön satış sürecinde dağıtılamayan ve satılamayan Omlira’ın yakılmasıyla mevcut arz 816 milyona düştü.

Omlira nerede kullanılır? Omlira nereden alınır?

Omlira, omChain ile etkileşimdeyken kullanılabilir. Omlira aynı zamanda bir ERC-20 belirteci olduğundan, Ethereum blockchain’i üzerinde çalışan Dapps’ta kullanılabilir. omlira alım-satımları uniswap platformu üzerinden yapılabilir.

Omlira Yorum

Şeffaflık ve denetlenilebilirlik Omlira açık kripto para birimidir. Omlira, omChain ve diğer çözümlere olan güven, kullanıcılar ve iş ortakları için gerçekten önemlidir. Kalitenin sadece güven ile sağlanamayacağından karşılıklı güven ihtiyacını ortadan kaldıracak şeffaf ve denetlenebilir blockchain çözümleri oluşturur.

Blockchain ekosistemi ile entegre olmak için EVM uyumlu bir blockchain çalışıyor. omChain, yetki kanıtı konsensüsü (IBFT2) ile çalışır ve omChain çeşitli çözümlerimizin tefsirini sağlar. Omlira;

 • Ethereum tabanlı teknoloji, Omlira’ınızı kendi cüzdanınızda tutmanızı sağlar.
 • omChain ® platformunda kendi blockchain uygulamanızı geliştirir.
 • Omlira sınırlı bir toplam arza sahiptir ve çıkarılamaz.

kriptopara.co.in

Omlira nedir?

omLira

Ethereum tabanlı, 1 milyar arz sınırlanmış, açık kaynaklı kripto varlığı.

kriptopara.co.in

OmApp nedir?

omApp

Kullanıcıların kripto varlıklar ve blockchain ile ilgili haberleri ve etkinlikleri bulabilecekleri ve omChain ile etkileşime geçebilecekleri bir uygulama.

kriptopara.co.in

OmChain nedir?

omChain

EVM uyumlu, yüksek performanslı düşük işlem ücreti blok zinciri çözümü.

kriptopara.co.in

Omlink nedir?

omLink

Kullanıcıların bir uygulama içinde farklı zincirlerle etkileşime girmesini sağlayacak farklı blok zincirleri arasındaki bağlantı.

kriptopara.co.in

OmBazaar nedir?

omBazaar

Düşük komisyon oranları ile blockchain tabanlı e-ticaret Dapp.

kriptopara.co.in

OmAkademi nedir?

omAkademi

Blockchain ve kripto varlıkları ile ilgili eğitim materyalleri sağlayacak açık erişim platformu.

Om Project dünyada kripto para kullanımını teşvik etmek, merkeziyetsiz sistemler geliştirmek ve sektördeki tekeli kırmak adına yerel kaynakları kullanarak küresel bir çözüm üretmeyi hedefliyor.

Omlira madenciliği yoktur.

Bununla birlikte, kripto para birimlerinin tüm dünyada nakit yerine kullanılmadığını ve özellikle ülkemizde sadece yatırım amaçlı kripto para birimine sahip insanlar var. Herhangi bir aracı kuruma veya kuruma bağlı kalmadan varlıkların devrine izin veren ilk kripto para birimlerinin, teknolojisi sayesinde kullanılabilir hale gelmesinin üzerinden 11 yıl geçmesine rağmen, hala gerçek para olarak kullanılmamaktadır ve bu teknolojinin altında farklı sorunlar olduğunu göstermektedir. Kripto para bilincini oluşturmak ve kripto para birimlerinin dünyamızda yaygın kullanımını sağlamak amacıyla çözümler geliştirmeyi düşünen omlira, bazı temel sorunlarla karşılaşır, bu sorunlar;

 1. Uygun kripto para çözümünün olmaması
  Merkezi olmayan e-ticaret pazarı için tasarlanmış neredeyse hiçbir çözüm olmadığından, Omlira adlı kripto para birimini üretildi Omlira, Ethereum ağında ERC-20 protokolüne ve kullanımı kolaylaştırmak için güvenlik önlemlerine uygun olarak üretildi.
 2. Yüksek işlem ücretleri
  İnsanların kripto para birimlerini kullanarak ödeme yapmak istemediğini ve neredeyse tüm kripto para birimlerinin yüksek işlem ücretleri nedeniyle işletmelerin ödeme almak istemez. Bu nedenle, başlangıçta transfer işlemlerinin ücretsiz olarak yapılmasını sağlayacak OM Cüzdan çözümümüzü geliştirilir ve thorugh merkezi bir sistem. Daha sonra OM Cüzdan®, merkeziyetsizlik sağlamak için Ethereum ağında oluşturulacak ikinci katman çözümleri kullanacak. OM Cüzdan ile Omlira’yı göndermek ve almak mobil bankacılığı kullanmak kadar kolaydır ve Omlira’yı özel bir QR kodla cüzdan adresine göndermek herkesin kripto para gönderip almasını sağlar.

  kriptopara.co.in

  OmCüzdan

 3. Kripto para biriminin kullanımı ek cihazlar gerektirir
  Birçok kişi kripto cüzdanın ne olduğunu veya nasıl kripto para transferi yapacağını bilmiyor. Kripto para transferini bilen kişilerin her seferinde yanlarında bir cep telefonu veya donanım cüzdanı olması gerekir. Ne yazık ki, cep telefonunun pili bittiğinde ödeme yapmak imkansızdır. Bu doğrultuda bu tür sorunları önlemek ve anlaşmalı iş yerlerinde geçerli olacak kripto para kullanımını kolaylaştırmak için bir banka kartına benzer şekilde OM Kart ® geliştirildi.
 4. Kripto para biriminin kabul edildiği platformlar
  Adaptasyonu sağlamak ve kripto para kullanım alışkanlığı yaratmak amacıyla insanların harcama alışkanlıklarını değerlendirildi. Yaptığımız değerlendirmeler ve araştırmalar sonucunda Türkiye’de insanların %70’inin ayda en az bir kez online yemek siparişi verdiğini tespit edildi. Ayrıca ülkemizde bu sektörde faaliyet gösteren firma sayısının yeterli olmaması ve mevcut firmalardan birinin sektöre öncülük etmesi bu sektörün misyonumuza çok uygun olduğunu fark edilmesi sağlandı. Bu nedenle hem Omlira’nın hem de ortak ödeme yöntemlerinin desteklenecekleri ve kullanıcıların daha uygun fiyatlarla online olarak yemek siparişi verebilecekleri OM Yemek ®’nı geliştirildi.
 5. Ani fiyat değişimleri
  Tüm bu çözümler kripto para kullanımının önündeki engelleri kaldırırken, belki de en büyük sorun olan ani fiyat değişiklikleriyle baş başa kalındı. Omlira’nın ani fiyat değişimleri yaşamaması, değerinin günlük kullanıma uygun olacak kadar istikrarlı olması ve yukarı yönlü hareketini engellememesi için OM Rewards Program ve Omlira Geri Alım Programı adlı ödül programlarını geliştirildi.OM Rewards Programı, bu program kapsamında belirli koşulları karşılayan ve OM Cüzdan kullanan kullanıcılara sadakat ödülleri dağıtmayı amaçlamaktadır. Bu sayede Omlira’ya inanan kullanıcılarımız bize ve misyonumuza olan inançları için ödüllendirilirler. Buna ek olarak, ödül dağıtımı Omlira’nın değerini korumaya yardımcı olur.Omlira Geri Alım Programı, zaman içinde piyasadan belirli bir miktar 1 milyar adet Omliras satın almayı hedefliyor. Bu program, piyasadan aktif olarak topladığı Omlira’yı geri döndürülemez bir şekilde yakar. Böylece piyasadaki Omlira miktarı her geçen gün azalmaktadır. Omlira Geri Alım Programı, toplam 100 milyon adet Omlira piyasada kalana kadar devam edecek ve bu da ilk üretimin onda biri.

OM Project sadece bir kripto para birimi oluşturmayı veya çevrimiçi bir yemek sipariş platformu kurmayı amaçlamıyor. Bir kripto para ekosistemi ve ödeme altyapısı kurarak kripto para bilincini artırmayı hedefleniyor.

kriptopara.co.in

Omlira kaç tl?

Omlira ne kadar?

 • Satış fiyatı: 1 adet Omlira 10 kuruş.
 • Minimum satın alma fiyatı: 500 TL
 • Maksimum satın alma fiyatı: 250.000 TL
 • Faz satışları Omlira web sitesinden yapılmaktadır. (Satışlar bitmiştir)

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Omlira (OML) nedir, Yorum

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Yorum Coin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!