Sedat Peker Coin (token) Nedir ve Yorum

tarafından
42
Sedat Peker Coin (token) Nedir ve Yorum

Sedat Peker Coin (token) Nedir?

Sedat Peker Token ismiyle ve “SEDATPEKER” kısaltmasıyla dün gece yarısı çıkarılan para meme token kategorisinde yer alıyor. Girişimin Telegram sayfasında yaklaşık bine yakın kişi yer alıyor. Genelde şaka ve eğlence üzerine oluşturulun Meme coinler Tesla CEO’su Elon Musk’ın Dogecoin paylaşımları ile popülerlik kazandı.

Sedat Peker Token ismiyle ve SEDATPEKER kısaltmasıyla dün gece yarısı çıkarılan kripto para meme token yani şaka coin kategorisinde yer almasına rağmen yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Bir çok kripto para meraklısı ise Sedat Peker Coin nasıl alınır diye arama yaparak, bu kripto para alma çabası içerisinde.

Sedat Peker Coin (token) Yorum

Kendilerini türkiye’nin ilk ve tek meme tokeni olarak tanıtıyorlar. kesin bununda tokeni çıkar diyorduk ve çıktı, Tahminimizce sedat pekerin  her videosunda pump yeme potansiyeli olabilir, eğer gözaltına alınırsa da sağlam dump yiyebilir. bu tür tokenler yüksek risk içerir lütfen dikkatli olunuz. Sizlerde yorum ve görüşlerini yorum kısmından paylaşmayı unutmayın. Sizlerin yorumları diğer kullanıcılar içinde faydalı olacaktır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.

(Not: Hiçbir içeriğimiz yatırım tavsiyesi içermemektedir)