(SXP) Swipe Coin Nedir?

tarafından
99
(SXP) Swipe Coin Nedir?

Swipe Coin (SXP) Nedir?

Swipe Coin, Joselito Lizarondo tarafından kurulan Swipe şirketinin kripto para birimidir. Kullanıcıların çoklu cüzdan ve Visa banka kartı desteklerinden yararlanmasını elde eden Swipe, Ethereum blok zincirinden faydalanıyor.

Swipe Coin (SXP) Nereden Alınır?

Swipe Coin, ticaret hacmi bakımından dünyanın önder kripto para borsası olan Binance üzerinden alınabilir. Bunun yanı sıra Bithumb, Kucoin, Bittrex gibi öteki büyük borsalar üzerinden de alınabilmesi mümkündür.
Swipe Coin (SXP) iyi mi Alınır?
Swipe Coin’in Binance üzerinden alınabildiğini söylemiştik. Türkçe dil desteği bulunması ve işlem hızının fazla olması sebebiyle öncelikli tercih olarak önerebileceğimiz Binance üzerinden SXP almak için şu adımları seyredebilirsiniz:
Binance bu linkten üye olup hesabınıza giriş yapın.
• Web sitesinin ana sayfasında bulunan ‘Kripto Para Al’ seçeneğinin üstüne gelin ve alta açılan menüden ‘Banka Transferi’ kısmına tıklayın.
• rağmenıza çıkan biçim içerisine, ilgili bölümlere almak arzu ettiğiniz miktarı girin ve coin türünden SXP’yi seçin.
• Bilgilerinizin doğruluğundan kararlı olduktan sonrasında en altta bulunan ‘Al’ butonuna tıklayın ve işleminizi tamamlayın.

Swipe Coin (SXP) Ne İşe Yarar?

Swipe Coin, Swipe kullananlarının cüzdan uygulaması içinde işlem yapabilmelerini, hediye kartları alabilmelerini ve varlıklar ile işlem yapabilmelerini sağlıyor. Özellikle Swipe Coin’in kullanıcılarına en büyük yararı, işlem ücretlerinin oldukça düşük olması olarak görülüyor.

Swipe Coin (SXP) Yükselir mi?

Swipe Coin hakkında uzmanların yapmış oldukları yorumları göz önüne aldığımızda, henüz yeni bir kripto para olmasından dolayı, geleceğe yönelik fiyat analizi yapılmasının zor bulunduğunu görüyoruz.

Swipe Coin (SXP) güvenilir mi?

Swipe Coin’in güvenilirliği hakkında sual işaretleri oluşturacak bir konum henüz yaşanmamıştır. Piyasalarda yaşadığı sık dalgalanmalar ise sual işaretleri oluşturmuştur. Sadece, piyasada yeni bir eleman olmasından dolayı, zaman ihtiyacı olduğu da dikkate alınmalıdır.

Swipe Coin (SXP) Ne zaman Çıktı?

Swipe Coin piyasalardaki yerini 26 Ağustos 2019 tarihinde almıştır.

(Sizlerde yorumlarınızı alttaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. En çok beğeni (like) alan yorum 1500 doge kazanma fırsatı yakalıyor)