Terra Virtua (Tvk) Coin Nedir, Yorum

tarafından
63
Terra Virtua (Tvk) Coin Nedir, Yorum

Terra Virtua Kolect (TVK) Nedir?

Terra Virtua Kolect, NFT yaratıcıları ve koleksiyoncularının etkileşime girmesi için küratörlü bir pazar yeri sunan, platformlar arası bir değişmez token ( NFT ) ekosistemidir. Terra Virtua Kolect platformu web, PC ve mobil AR / VR ortamlarını kapsar.

Terra Virtua Kolect projesi, üç tur token satışında 2,6 milyon $ topladı. Terra Virtua’nın dijital koleksiyon oluşturma ortakları arasında Legendary Entertainment ve Paramount Pictures yer alıyor.

Terra Virtua, 2017 yılında bir proje olarak oluşturuldu, ancak yardımcı program jetonu TVK yalnızca 16 Aralık 2021’de piyasaya sürüldü.

Terra Virtua Kolect (TVK) Fiyat

[mcrypto id=”1563″]

Terra Virtua Koleji’nin Kurucuları Kimlerdir?

Gary Bracey, Terra Virtua’nın CEO’sudur. NFT platformunu kurmadan önce, Ocean Software’den Digimask’a (kurucusu olduğu) kadar çeşitli şirketlerden oyun sektöründe 35 yılı aşkın bir süre çalışmıştır. Bracey, hem Batılı hem de Asyalı izleyiciler için video oyunlarında çalışmış, video oyunları yaratmanın tüm yönlerinde deneyime sahiptir.

Jawad Ashra, Terra Virtua’nın kurucu ortağı ve CTO’sudur. Platforma katılmadan önce sigorta, enerji ticareti, risk yönetimi ve mobil uygulama sektörlerinde çalıştı.

Terra Virtua Kolect (TVK) Yorum

Terra Virtua, kullanıcıların hem çevrimiçi hem de sanal gerçeklik yoluyla deneyimlenebilen dijital sanata sahip olmalarına izin vererek, kullanıcıların dijital varlıkların keyfini arkadaşlarıyla birlikte çıkarmasına ve topluluk içinde ticaret yapmasına olanak sağlaması terra’yı öne çıkarmaktadır.

Terra Virtua platformu, NFT’lerin alım satımı ve satın alınması için bir ticaret platformuna, artırılmış gerçeklik ile birlikte NFT’leri kullanmak için bir mobil uygulamaya ve NFT’leri 3D ortamlarda görüntülemek için bir PC uygulamasınada sahiptir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.