Uranus URAC Coin (Token) Nedir, Yorum ve Fiyatı

tarafından
25
Uranus URAC Coin (Token) Nedir, Yorum ve Fiyatı

Uranus URAC Nedir;

Uranus (URAC) genel amacı blok zinciri teknolojisi ile genel teknoloji merkezlerinin (yani Amazon, Microsoft, Alibaba) ötesinde her yerde ve paylaşımlı bilgi işlem hizmetleri sağlayarak, dünyanın gereksiz bilgi işlem gücünü güçlendirme, Küresel bilgi işlem gücü hizmeti pazarının görünümünü yeniden inşa etmek ve çeşitli uygulamaları dağıtılmış bir bilgi işlem platformuna entegre bölümleri kullanmak, halka açık bir blok zincirine dayalı yeni bir ekosfer inşa etmektir.

Uranüs sistemi, blok zincir teknolojisine ve bulut yerel/mikro hizmete dayalı, merkezi olmayan bir bilgi işlem, güç paylaşım platformudur. Değer değişim sisteminin yanı sıra yeni bir akıllı bilgi işlem-güç kaynağı dağıtım sistemi kurar. Uranüs sisteminin temel teknolojisi, halka açık blok zincirinin ve dağıtılmış konteyner teknolojisinin genişletilmesinde yatmaktadır. Projemizin teknik özellikleri aşağıdaki gibidir:

Uranüs platformunun dağıtılmış bilgi işlem gücü mimarisi nedeniyle, genel amaçlı, büyük ölçekli, dağıtılmış bilgi işlem görevleri ve hava durumu veri analizi ve oylama, arama, IoT düğümü yönetimi, oyunlar ve reklam promosyonları gibi uç bilgi işlem tabanlı sayısız uygulama. Bir BaaS (Hizmet olarak Blockchain) olarak işlev görerek, zincirdeki diğer düğümler için tek tıklamayla dağıtım ve uygulama süpermarketleri sağlar, böylece yukarıda belirtilen katılımcıların kaynakları paylaştığı ve yalnızca ihtiyaç duyduklarını seçebilecekleri bir ekosistem oluşturur.

Uranus URAC Fiyatı;

 

Uranus URAC Coin (token) Yorum;

Uranüs projesi, yüz binlerce bilgi işlem gücü katkıda bulunanlar/kullanıcılar, uygulama geliştiriciler/kullanıcılar vb. tarafından oluşturulan bir fayda paylaşım topluluğu ve ekosistem oluşturmayı planlamaktadır. yakın gelecekte bu planlarını daha da sağlamlaştıracaklarını düşündüğümüzde, proje olarak güzel yerlere gelebilecek potansiyeli gözlemlemiş oluyoruz. Şuan için Bittrex, Bilaxy, Switcheo Network platformlarından alım satımı yapılmaktadır. ilerleyen zamanlarda farklı borsalara da giriş yapabilir. (Not: Hiçbir içeriğimiz yatırIm tavsiyesi değildir) Sizlerde yorum ve görüşlerini yorum kısmından paylaşmayı unutmayın. Sizlerin yorumları diğer kullanıcılar içinde faydalı olacaktır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.