Vacay Coin (Token) Nedir, Nerden Alınır ve Yorum

tarafından
27
Vacay Coin (Token) Nedir, Nerden Alınır ve Yorum

Vacay Coin (Token) Nedir?

Vacay‘ın ana ilkesi ve amacı, COVID-19 pandemisinin ardından ticari uçakların kalkışa hazır hale gelmesi ve gökyüzünün yeniden açılması nedeniyle kripto para ödemelerini uluslararası yolcular için ana seçenek haline getirmektir. Kripto para birimlerinin hızla yaygınlaşması ve uyarlanması göz önüne alındığında, Vacay turizm, seyahat ve konaklama endüstrisinin daha geniş bir merkezi olmayan finans (Defi) alanı içinde nispeten kullanılmayan bir pazarı temsil ettiğini değerlendiriyor.

Vacay, imzalanan protokol’a göre Hollanda, İtalya ve İspanya dahil olmak üzere Avrupa Birliği’ndeki otel, araç kiralama ve yemek işletmesi/kuruluşları ile stratejik ortaklık(lar)a girmiştir. Vacay Avrupa’da başlamış olsa da, Vacay‘ın vizyonu bir harita veya coğrafya ile sınırlı değildir. Vacay, kısa vadede ek stratejik ortaklıklar kurarak Amerika Birleşik Devletleri ve Asya-Pasifik’e genişlemeyi planlıyor.

Vacay Coin (Token) Nereden alınır?

Vacay‘ın şuan için pancakeswap platformu üzerinden alım satımı gerçekleşmektedir. Vacay‘ı ilerleyen tarihlerde farklı platformlarda da görebiliriz.

Vacay Coin (Token) Yorum

Vacay, turizm, seyahat ve konaklama endüstrisine önem veren bir projedir. Önem verilen  kategoriye baktığımızda, proje bu kategoride ilktir. Şu yeni bir proje olduğu içim yorumlarımız kısıtlıdır. Edindiğimiz bilgi artıkça sizlerle paylaşacağız. Şuan alım-satım işlemleri sadece pancakeswap üzerinden yapılmaktadır. ilerleyen tarihlerde yeni listemeler tabiki gelebilir.

Sizlerde yorum ve görüşlerini yorum kısmından paylaşmayı unutmayın. Sizlerin yorumları diğer kullanıcılar içinde faydalı olacaktır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.