Vega Coin Nedir Ve Yorum

tarafından
29
Vega Coin Nedir Ve Yorum

Teminat kanıtı ile güvence altına alınan ağ, tam otomatik, uçtan-uca marj ticaretini ve karmaşık finansal ürünlerin yürütülmesini kolaylaştıracak. Protokolü kullanarak herkes merkezi olmayan pazarlar inşa edebilecek.

Vega’yı yenilikçi yapan nedir?

Yerleşik likidite teşvikleri, özellikle uzun vadeli piyasalar için piyasa yapıcı kaynakları çekme ve tahsis etme sorununu çözmek için herhangi bir finansal üründeki tüccarlar ve piyasa yapıcılarla eşleşir.

Vega Coin Yorum;

Vega, Bitcoin, ERC20 jetonları ve sabit madeni paralar dahil olmak üzere herhangi bir dijital varlıkta bulunabilen teminat için büyük blok zincirlerine bağlanacak, böylece katılımcılar çeşitli teminat seçenekleri arasından seçim yapabilecekler.

Herhangi bir katılımcı, tüm nakit akışlarının ve ödeme talimatlarının kolayca belirlenebildiği ürün özelliklerinden ve ekonomik ilkelerden oluşan bir araç setini kullanarak, takma adla kolayca pazarlar oluşturabilir ve başlatabilir.

Ticaret özgürlüğünü garanti eden ve bu özgürlüğü dünyadaki herkes için erişilebilir kılan araçlar geliştirmek Vega’nın misyonudur.

Mevcut merkezi finansal sistemde gördüğümüz temel sorunları hedefliyor ve bu sorunları çözen paralel bir finansal sistem oluşturuyoruz.

Sistemi dengeleyen, adil olmasını sağlayan ve büyümesine yardımcı olan ödül ve teşvikler için kurallar yazıyoruz.

Bu protokol açık olmalı ve sonunda topluluk tarafından yönetilen ücretsiz ve açık kaynaklı bir yazılım olacaktır, böylece kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre gelişebilir ve gelişebilir.

CoinList satışı ve Whitelist duyurusu

CoinList bugün , 2 ve 3 Haziran 2021’de yaklaşan Vega Token Satışını duyurdu. Bu, Vega’nın geliştirilmesinde gerçekten heyecan verici bir kilometre taşıdır. Belirteç, kanıt ağının ve protokolün yönetiminin işleyişinin ayrılmaz bir parçasıdır ve onu elinde tutan çeşitli topluluk üyelerine sahip olmak, projenin uzun vadeli başarısı için çok önemlidir