Vtho Token (Coin) nedir, Yorum

tarafından
38
Vtho Token (Coin) nedir, Yorum

VeThor Token (VTHO) Nedir?

eThor Token, VeChainThor halka açık blok zinciri tarafından kullanılan iki jetondan biridir . VeChain ilk olarak 2015’te piyasaya sürüldü, ancak 2018’de ağır bir yeniden markalama sürecinden geçti. VeChain Token ( VET ) platform için yerel token olsa da VeThor Token (VTHO), blok zincirinin genel işlevselliğinde önemli bir rol oynuyor.

VeThor Token, VeChainThor blok zincirini kullanmanın maliyetini temsil eden bir VIP-180 Standard token’idir. Birincil amacı, blok zincirindeki süreçleri ve işlemleri kolaylaştırmaktır ve esasen ağın akıllı sözleşme katmanını temsil eder.

VeThor Token (VTHO) Yorum

eThor Token (VTHO), VIP-180 Standard token olması nedeniyle benzersizdir. VeChain Token (VET) birincil değer aktarım belirteci olarak çalışırken, VTHO VeChainThor operasyonunun ayrılmaz bir parçasıdır. Blok zincirinin iki jetonlu tasarımı, yatırımcıların her iki jetonla da katılmalarına izin verir ve böylece projeye katılımlarını çeşitlendirir.

VeChainThor blok zinciri, geliştiricilerin çabalarını bir araya getirmelerine olanak tanıyan artırılmış işleme hızları ve açık kaynaklı bir tasarıma sahiptir. Ayrıca VeChainThor, katılımcıların çok taraflı ödemeleri ve çok görevli işlemleri düzenlemesine olanak tanıyan meta işlem özellikleri geliştirdi. Bu çok yönlülük, her seviyedeki kurumsal kullanıcıların blockchain yeteneklerinden yararlanmasına olanak tanır. Ek olarak, VET’in piyasa değeri ile doğrudan ilişkili olmayan VTHO token sayesinde işlemler ve akıllı sözleşmeler yürütüldüğü için VeChainThor ağı ikili token tasarımından yararlanır.