Xend Finance (XEND) Coin Nedir, Yorum

tarafından
68
Xend Finance (XEND) Coin Nedir, Yorum

Xend Finance (XEND) Nedir;

Xend Finance, Kooperatifler ve Kredi Birlikleri için bir DeFi platformudur. Xend Finance’in amacı, kooperatifler ve kredi birlikleri için geleneksel iş modelini geliştirmektir.

Xend Finance, dünyanın her yerinden erişilebilen konumdan bağımsız bir protokol sağlalar. % 20’ye varan yüksek yıllık getiri oranı, DeFi tasarrufları, DeFi kredisi gibi küresel merkezi olmayan finansal hizmetlere erişim sağlayarak DeFi borçlanma ve yatırılan varlıkların korunmasını amaçlar.

Sistem görünümü;

 

Xend Finance Yorum;

Xend Finance, Yearn Finance protokolünden yararlanarak yüksek APY’ler sağlamak için Compound, Fulcrum, Dy / Dx, Aave gibi farklı kredi protokollerini bir araya getirir.

Tokenlerin daha fazla dağıtılması için Xend Finance protokol stratejisi, Likidite madenciliği veya ödül tabanlı sistemdir. Protokol, kullanıcıları akıllı sözleşmeye bir süre – tipik olarak 30 gün – DAI (likidite sağlama) yatırdıklarında teşvik eder.

Ödül sistemi, Xend Finance ekosisteminin büyümesini sağladığından, Xend Finance protokolünün kullanıcılarının uzun vadeli olmasını sağlamak için zamana dayalıdır.