(PHT) Phoneum

Phtg Token (Coin) Nedir? Fiyatı ve Yorum

Size Phtg Token hakkında bilgi vereceğiz ve bu tokenin Bangladeş, Türkiye, Hindistan ve Brezilya'da son günlerde oldukça popüler

Phtg token (coin) nedir?

Phtg Token’in adı Phoneum Green‘dir.

Peki, Phoneum nedir?

Phoneum, kullanıcıların kripto ekonomisine katılması için iyi tasarlanmış bir mobil kripto para birimidir. PHT madeni para, Bitcoin’e benzer şekilde Tron (TRX) tabanlı bir coindir.. Bu nedenle, Phoneum (PHT), Phoneum ekosisteminde oyun oynamak ve diğer çeşitli çevresel nedenler için kullanılan bir blok zinciri para birimidir. Ayrıca CoinMarket Cap, CoinGecko, TronLink’te. Phoneum, 5 üzerinden 4,5 puan alan birçok oyun ve uygulamaya sahiptir; şu anda 2.55 milyon indirme ve 1.7 milyon aktif oyuncu var.

Phtg coini ile bir arada olacak Probit borsasında belirteç PHT ve ticaret çifti USDT beraberdir. Hem PHT hem de Phtg coinler kabul edilecek ve kripto kartları ile başlayacaktır. PHT, Probit Global’de ve Phtg, P2PB2B borsasında.

Phtg Coin’in Kurucuları:

Phtg madeni para yenidir ve Bulgar tarafından piyasaya sürülmüştür, resmi olarak Phoneum tarafından Ağustos 2021’de piyasaya sürülmüştür. Madeni para, ticaret için en son ek madeni paradır. Madencilik için PHT’ye benzer uygulamaları ve oyunları kullanabilirsiniz. Token TRC10’dur ve CO2 Offset özelliklerine sahiptir. Bu güncelleme bir Yeşil Karma Sürüm 2.0’dır.

Phtg Coin Fiyatı:

Fiyatı Phtg Token P2PB2B borsasında son 24 saat içinde $ 495,451 arasında bir ticaret hacmine sahip, $ 0.0018 olduğunu. Fiyat, önceki 24 saatte 0.01999’a kadar.

Phtg coini P2PB2B borsasında satın alabilir, satabilirsiniz. Phtg para birimi nedeniyle PHT’nin fiyatı da son 24 saatte yükseldi.

Green Karma, oyuncuların sadece mini oyunlar ve görevleri tamamlayarak ücretsiz Phtg kazanabileceklerini ödüllendiriyor. Ayrıca, coinleri başka amaçlar için de kullanabilirsiniz.

Arz ve Piyasa Değeri:
Toplam arz bir trilyondur. Canlı piyasa değeri bilgisi borsada bulunamadı. PHT coinleriniz varsa bunları da Phtg’ye çevirebilirsiniz.

Yorum:
Phtg coinin fiyatı uzun vadede yükselecek. Birkaç gün önce yeni bir madeni para piyasaya sürüldüğü için şu anda fiyatı tahmin edemiyoruz. Bu bölümle ilgili olarak gelecek yazılarımızda sizleri bilgilendireceğiz. Tüm ayrıntıları şimdi istiyorsanız, en iyi kripto para uygulaması 2021’i indirin .

SSS:
Phoneum’un Resmi Web Sitesi Nedir?
Web sitesi: https://phoneum.io/

Phtg Coin’in Fiyatı Yüksek mi?
Evet, Phtg uzun vadede faydalı bir yatırımdır.

Phtg belirteci Phoneum Group’a mı ait?
Evet, Phtg bir Phoneum para birimidir.

Çözüm:
Phtg Token’ı tartıştıktan sonra , coinin Phoneum’un ek bir coin olduğu ve Phoneum şifreleme sisteminin en iyi projesi olacağı sonucuna varıyoruz. Phtg coin ticareti yaptınız mı? Cevabınız evet ise, aşağıdaki yorum kutusunda görüşlerinizi belirtin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu