Cashhand Coin (CHND) Nedir? Yorum ve Özellikleri

tarafından
407
Cashhand Coin (CHND) Nedir? Yorum ve Özellikleri

Cashhand (CHND) nedir?

CashHand, çalışması için üçüncü bir tarafa ihtiyaç duymayan Binance Akıllı Zincir Ağı
üzerinde oluşturulan, merkezi olmayan bir BEP-20 Simgesidir. Bu , paranızı taşımak için bankalara, büyük şirketlere veya hükümetlere güvenmediğiniz anlamına gelir . CashHand ile para gerçekten sizin. CashHand, Blockchain adı verilen son derece güvenli bir merkezi olmayan sisteme dayanmaktadır.

Bu, paranızı taşımak için bankalara, büyük şirketlere veya hükümetlere bağımlı olmadığınız anlamına gelir. CashHand ile para gerçekten sizin. CashHand, Blockchain adı verilen son derece güvenli bir merkezi olmayan sisteme dayanmaktadır. Dünyanın her yerinden merkezi otoriteye gitmeden hızlı, kolay ve ucuz bir şekilde alışveriş yapın ve CashHand’i kullandığınız için ödül kazanın.

CashHand, Makdoney Brito tarafından kuruldu ve tüm topluluk tarafından geliştirildi ve yönetildi.

Cashhand (CHND) Fiyatı, Değeri

Cashhand (CHND) Coin Yorum

Şu anda CHND, Coinmarketcap’ta ortalama 1500. sırada yer alıyor ve yakın zamanda bu yazı yazılırken %500.00 gibi yüksek bir artış gösterdi.

Bazı borsalarda listelenmesi bunu tetikleyici bir unsur oldu. Hızlı bir yükseliş gösteren bu coin, gerçekten muazzam ilerliyor. Sizlerde yatırım yaparken bu hızda geri düşebileceğini hesaba katmalısınız. hiç bir yazımız (içeriğimiz) yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Sizlerde yorum ve görüşlerini yorum kısmından paylaşmayı unutmayın. Sizlerin yorumları diğer kullanıcılar içinde faydalı olacaktır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.