Akita Inu

Akita Inu Token (Coin) Nedir, Yorum

Kendilerini dogecoin'in küçük kardeşi olarak tabirliyen, Binance ile görüşmede olduklarını açıklayan kripto para birimi.. detaylar yazımızda

Akita Nedir;

AKITA, merkezi olmayan topluluk odaklı bir deneydir. Kurucu yok, yönetime ait token (coin) yok. Bu grubun amacı, topluluk içindeki becerileri ATIKA geliştirmedeki uygun rollere tahsis etmek ve ATIKA’nın geleceği için kararlar üzerinde toplu olarak kararlaştırmaktır.

Toplam arzın % 50’sini Uniswap’e kilitlendiğini ve anahtarları’nın yakıldığını açıklandı. Herkesin ATIKA’ya sahip olmak için eşit haklara sahip olması gerektiğine inandıkları için , Atıka yönetimine (geliştiricilere) ait token olmadığı açıkladılar. Herkesin atıka’yı açık pazardan satın alması gerekiyor, buda geliştiricilerin dünyadaki hiç kimseden daha fazla mülkiyet hakkına sahip olmadığı anlamına geliyor.

Akita Token (Coin) Fiyat;

 

Akita Token (Coin) Yorum;

Öncelikle merhabalar sevgili yorumcoin.com takipçileri. Bu coin yaptıkları açıklamalara göre çok iddalı görünüyor. Yakınn zamanda binance ile görüşmede olduklarını söylediler. Bildiğiniz üzere Binance Dünyanın en büyük kripto para borsası. Ayrıca kendilerini doge coinin küçük kardeşi olarak tabir ediyorlar. (Yatırım tavsiyesi değildir) Sizlerde yorum ve görüşlerini yorum kısmından paylaşmayı unutmayın. Sizlerin yorumları diğer kullanıcılar içinde faydalı olacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.

10 Yorum

    1. Selam! Akıta COİN I OKEx den alabilirsiniz Bitcoin gibi kriptoları satın almak, satmak ve saklamak için kolay ve güvenli bir uygulama olan OKEx’i kullanıyorum. 80: OKEx’te kripto aldığınızda, yatırdığınızda ve işlem yaptığınızda https://www.okex.com/join/8374278$'a kadar kazanın

     0
     0
   1. Bir ara 0.000029 ları gördü nerdeyse 1 haftadır bir sıfır daha ekledi.0.0000005 lerde alım yapan bence 1 haftada 0.0000019 ları yine görür.Btc,Eth yüzünden iyi saldı malesef.

    0
    0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu