Akita Inu Token (Coin) Nedir, Yorum

tarafından
125
Akita Inu Token (Coin) Nedir, Yorum

Akita Nedir;

AKITA, merkezi olmayan topluluk odaklı bir deneydir. Kurucu yok, yönetime ait token (coin) yok. Bu grubun amacı, topluluk içindeki becerileri ATIKA geliştirmedeki uygun rollere tahsis etmek ve ATIKA’nın geleceği için kararlar üzerinde toplu olarak kararlaştırmaktır.

Toplam arzın % 50’sini Uniswap’e kilitlendiğini ve anahtarları’nın yakıldığını açıklandı. Herkesin ATIKA’ya sahip olmak için eşit haklara sahip olması gerektiğine inandıkları için , Atıka yönetimine (geliştiricilere) ait token olmadığı açıkladılar. Herkesin atıka’yı açık pazardan satın alması gerekiyor, buda geliştiricilerin dünyadaki hiç kimseden daha fazla mülkiyet hakkına sahip olmadığı anlamına geliyor.

Akita Token (Coin) Fiyat;

 

Akita Token (Coin) Yorum;

Öncelikle merhabalar sevgili yorumcoin.com takipçileri. Bu coin yaptıkları açıklamalara göre çok iddalı görünüyor. Yakınn zamanda binance ile görüşmede olduklarını söylediler. Bildiğiniz üzere Binance Dünyanın en büyük kripto para borsası. Ayrıca kendilerini doge coinin küçük kardeşi olarak tabir ediyorlar. (Yatırım tavsiyesi değildir) Sizlerde yorum ve görüşlerini yorum kısmından paylaşmayı unutmayın. Sizlerin yorumları diğer kullanıcılar içinde faydalı olacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.