STEPN (GMT) Coin Nedir? Yorum ve Detaylar

tarafından
101
STEPN (GMT) Coin Nedir? Yorum ve Detaylar

STEPN , çoğu insan için temel bir günlük aktivite etrafında inşa edilmiştir – hareket etmek. Solana Ignition Hackathon 2021’de 500’den fazla proje arasında 4. sırada bitirerek, işleyen bir taşı&kazan konseptini etkin bir şekilde hayata geçiren ilk projeyiz. Kullanıcılar kendilerini Sneakers şeklinde NFT’lerle donatıyor. Yürüyerek, koşarak veya dışarıda koşarak, kullanıcılar oyun içinde kullanılabilecek veya kâr için nakde çevrilebilecek oyun para birimi kazanacaklar. Game-Fi ile STEPN , milyonlarca insanı daha sağlıklı bir yaşam tarzına yönlendirmeyi, iklim değişikliğiyle mücadele etmeyi ve halkı Web 3.0’a bağlamayı amaçlarken, aynı anda, kullanıcı tarafından oluşturulan Web 3.0 içeriğini destekleyen uzun ömürlü bir platform oluşturmak için Sosyal-Fi yönüne bağlı kalır.

Başlamak için kullanıcıların STEPN uygulamasını indirmesi gerekir

STEPN uygulamasını indirin
linktr.ee/stepnofficial’dan indirin.

STEPN’e kaydolun
İlgili cihazınızda uygulamaya eriştikten sonra, e-posta adresinizle STEPN’e kaydolabileceksiniz. Uygulamaya girmek için girmeniz gereken bir doğrulama kodu alacaksınız

Yeni bir Cüzdan oluştur
Ekranın sağ üst köşesindeki Cüzdan simgesine tıklayın.
Uygulama, 12 kelimelik bir gizli ifade oluşturacaktır. Bu, uygulamayı kaldırırsanız veya şifrenizi unutursanız Cüzdanınızı kurtarmak için kullanılacaktır. Önemli – Bu ifadeyi not edin ve güvenli bir yere kaydedin (Fiziksel olarak yazın ve yalnızca sizin erişebileceğiniz bir yerde saklayın.)

SOL’yi uygulama içi Cüzdanınıza aktarın
Marketplace’te NFT Sneakers satın almak için SOL’yi uygulama içi cüzdana aktarın ve her zaman bir miktar SOL’yi Cüzdan hesabınızda gaz olarak tutun.

Sneaker satın al
Uygulama içi Marketplace’e gidin ve bir Sneaker seçin! Tercihinize göre bir Sneaker türü aramak için Filtre aracını kullanabilirsiniz. Satın alma için yeterli SOL’ye sahip olduğunuzdan emin olun.
Tebrikler! Hepiniz hazırsınız. Bir Sneaker satın aldıktan sonra her 6 saatte bir %25 oranında enerji geri yüklenecektir (AEDT Saatinde Sabitlenir 00:00, 06:00, 12:00, 18:00) İlkinden hemen sonra STEPN yolculuğunuza başlayabilirsiniz. %25 enerji geri kazanımı.