The Boring Token Nedir? Yorum ve Detaylar

3
The Boring Token Nedir? Yorum ve Detaylar

The Boring Token Nedir?

TheBoringToken, diğer tokenlerden farklı olarak, ödüller, otomatik geri alım ve doğanın koruyucusu gibi bazı özelliklere sahiptir. The Boring, farklı kuruluşlarla işbirliği yaparak, doğayı kurtarmaya yönelik etkinlikler ve benzeri yollarla doğayı kurtarmayı amaçlar. Ana iki ana amacı, tüm dünyada geri dönüşüm için “Ters Otomat” kurmak ve TBT topluluğu ile birlikte ağaç dikmek, her dikilen ağaç için kullanıcıları ödüllendirmeyi hedeflemektedir.

Neden The Boring?

Gördüğümüz gibi, doğa her geçen gün daha da kötüye gidiyor. Yeryüzünde çok fazla kirlilik var, o yüzden bir şeyler yapalım ve doğayı kurtaralım! Bize hava, yiyecek, su veren ekosistem – bizi hayatta tutan her şey risk altında! Niye ya? Çünkü biz – İNSANLAR- onu her gün yok ediyoruz! Onu kurtarabilir miyiz?! Nasıl?!

Artık 50-60 yıl öncesine göre %70 daha az vahşi yaşam var! Önümüzdeki 100 yıl içinde neler olabileceğini hayal edin. Sadece 40 yıl içinde, Avrupa büyüklüğünde bir ormanlık alan sonsuza dek yok edildi ve bugünün hızıyla devam edersek, 100 yıldan daha kısa bir süre içinde dünyadaki tüm yağmur ormanları gezegenden tamamen yok olacak ve dünyada yaşam olmayacak!

Bunu nasıl durdurabiliriz? Kirliliğe neden olan en önemli şeylerden biri elektrik üretimidir. Elektrik üretmenin birkaç yolu var ve amacımız dünyayı doğayı koruyan yöntemleri kullanmasını sağlamak. Rüzgar, hidro, güneş panelleri, gelgit vb. kullanarak elektrik üretebiliriz… Bunlardan bazılarını burada bulabilirsiniz: Elektrik üretmenin yolları
Ayrıca doğayı ilgilendiren bir diğer konu da arabalar. Bugün dünya sokaklarında 1 milyardan fazla arabanın seyahat ettiği tahmin ediliyor. Doğayı korumanın bir başka yolu da elektrikli araba kullanmak!

SaveNatureTBT Mobile App

       

The Boring Geliştirici ekibi, sahiplerimizin $TBT jetonlarını tutmak için kullanabilecekleri bir mobil uygulama oluşturuyor. Bu, doğa için yapılmış ilk cüzdan. Uygulamada staking ve ticaret gibi bazı gelecekler var. Doğanın tahribatını durdurmak için yıllık/aylık/haftalık bir SavetheNature etkinliği düzenliyoruz. Her ülkede, o ülkede $TBT’nin büyükelçisi olacak bir ekip oluşturacağız ve kendi ülkelerindeki etkinliklerin organizasyonuna yardımcı olacaklar. Kişiler proje için bağış yapabilir ve bağışlar sadece $TBT olarak kabul edilecektir. Bağış yapan kullanıcılar paralarını nereye gittiklerini takip edebilirler. Ayrıca, yalnızca bir ülke veya yalnızca bir etkinlik için bağış belirtebilirler.
#SaveNatureTBT uygulaması IOS ve Android kullanıcıları için hazır olacak!

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments