My Neighbor Alice

My Neighbor Alice (ALICE) Coin nedir, Yorum

My Neighbor Alice nedir ?

Herkesin sanal adalar satın alıp sahiplenebileceği, heyecan verici eşyalar toplayıp inşa edebileceği ve yeni arkadaşlar edinebileceği çok oyunculu bir inşaat oyunudur . Animal Crossing gibi başarılı oyunlardan esinlenen oyun, iki dünyanın en iyilerini birleştiriyor – oyun deneyiminin tadını çıkarmak isteyen normal oyuncular için eğlenceli bir anlatım ve Fungible Olmayan Coinleri toplamak ve takas etmek isteyen oyuncular için bir ekosistem ( NFT).

 • My Neighbor Alice’in yerel yardımcı program belirtecidir ve aşağıdaki işlevlerde kullanılır:
  • Oyun İçi Para Birimi: Oyunda ve Alice’in pazarında varlıklar ve özel beceri setleri satın alın.
  • Yönetim: Öneriler ve oylama yapılarıyla (örneğin, platform işlemleri ve geliştirme) bir Merkezi Olmayan Özerk Organizasyon (DAO) aracılığıyla yönetişim sürecine katılın. Seçmen katılımını teşvik etmek için seçmen teşvikleri getirilecek.
  • Stake etme : Platform gelirlerinin bir yüzdesini (örneğin arsa satışları, varlık satışları ve işlem ücretleri) kazanmak için ALICE tokenlerini stake edin .
  • Oyuncu Teşvikleri: Oyuncular, oyundaki görevleri tamamlayarak ALICE jetonları kazanabilirler. Bu tasarım, kullanıcının oyuna katılımını teşvik etmek ve çekişi sürdürmek içindir.
 • Komşum Alice, oyuncuları oyuna katıldıkça ödüllendirmek ve oyun öğelerinin sahipliğini dağıtmak için blok zincirindeki oyun ekonomisini geliştiriyor.
  • NFT tabanlı varlıklar aracılığıyla merkezi olmayan sahiplik: Adalar, evler, evcil hayvanlar vb. Gibi oyun içi varlıkların merkezi olmayan sahipliği.
  • Sosyal özellikler: Oyuncuların aynı adadaki insanlarla iletişim kurmasına ve sohbette jetonları ve varlıkları arkadaşlarına aktarmasına olanak tanıyan oyun içi sohbet modülleri. Oyuncular birbirlerinin adalarını ziyaret edebilir ve birlikte grup görevlerini tamamlayabilir.
  • Pazar Yeri: Kullanıcıların varlıklarını alıp satmalarına izin veren oyun içi pazar yeri. Oyuncuların oyunda ürün satın almaları ve yaratmaları için daha fazla likidite ve finansal teşvik sağlar.

My Neighbor Alice Fiyatı (Değeri);

my-neighbor-aliceMy Neighbor Alice
$ 12.89
$ 12.89
2.07%

My Neighbor Alice (ALICE) Coin Yorum

Alice Coin Bir Oyun tokenidir. Bugün itibari ile Binance‘de listelendi. Binance.com üyeliğiniz yok ise linkten %20 komisyon indirimli üye olabilirsiniz. Yeni bir Coin olduğu için yorum yapmak  zor ancak şuan için mütiş  miktarla başladı, Sizlerde bu Coin (token) hakkında görüşlerinizi yorumlarınızı alttaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

11 Yorum

  1. Beklentinin üzerinde fiyatlara ulaştı. temkinli dikkatlı olmakala bereber denenebilir. (stop loss şart) btcst coin vardı bilmem bilirmisiniz ilk çıktığı 1-2 gün 20 dolarla seyretti. şuan 100 doların üzerinde galiba.

   1
   1
   1. dostum ordaki dönen olayları bilmeden boş yapmayın. hiç coin açılışı görmediğinizi düşünüyorum. bir hafta içinde 1$ ın altına düşecek ve HOT veya FIO gibi sürünmeye mahküm olacak bir coindir. üreticisi ve yatırımcısı tamamen bizim TOSUN gibi vur kac yapacak bir grup düzenbazdır.

    0
    1
    1. öğle demeyeydin iyidi, böyle bir coini de binance sanmam ki listelesin, btcst 400 usdt üzerine çıktı

     0
     1
    2. Bunu söyleyerek sen x2 boş yapıyorsun. aç grafiği incele kaçtan girmiş borsaya. 1doların altına düşcekmiş agfdaıydshasdj 🙂 1doların altına düssün bu işleri brakmassam adam değilim.

     1
     0
 1. Çıkar çıkmaz 200 300 tl i gördü benim gibi sazanlarda 200 tl den aldı kol gibi girdi ne olacak dahada inecek bu gidişle

  1
  0
 2. bunun çıkacağı yok 31 dolardan aldık kaldı elimizde 2500 dolar zazrardayım 1 seneye ana para çıksa iyidi

  1
  0
   1. VALLA BENDE 32DEN ALDIM 20BİN TL. LİK. MALESEF . AMA SATIP BAŞKA BİRŞEYLERDE DENEYECEĞİM ZARARI KURTARMAYI.

    0
    0
  1. Sabır kardeş ben geleceği iyi diyorum.Çünkü projesi fena değil.Vakit olarak tabiki ön germek zor ama 4-5 gün içinde 20 dolar beklentim var..saygılar

   0
   0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu