My Neighbor Alice (ALICE) Coin nedir, Yorum

tarafından
102
My Neighbor Alice (ALICE) Coin nedir, Yorum

My Neighbor Alice nedir ?

Herkesin sanal adalar satın alıp sahiplenebileceği, heyecan verici eşyalar toplayıp inşa edebileceği ve yeni arkadaşlar edinebileceği çok oyunculu bir inşaat oyunudur . Animal Crossing gibi başarılı oyunlardan esinlenen oyun, iki dünyanın en iyilerini birleştiriyor – oyun deneyiminin tadını çıkarmak isteyen normal oyuncular için eğlenceli bir anlatım ve Fungible Olmayan Coinleri toplamak ve takas etmek isteyen oyuncular için bir ekosistem ( NFT).

 • My Neighbor Alice’in yerel yardımcı program belirtecidir ve aşağıdaki işlevlerde kullanılır:
  • Oyun İçi Para Birimi: Oyunda ve Alice’in pazarında varlıklar ve özel beceri setleri satın alın.
  • Yönetim: Öneriler ve oylama yapılarıyla (örneğin, platform işlemleri ve geliştirme) bir Merkezi Olmayan Özerk Organizasyon (DAO) aracılığıyla yönetişim sürecine katılın. Seçmen katılımını teşvik etmek için seçmen teşvikleri getirilecek.
  • Stake etme : Platform gelirlerinin bir yüzdesini (örneğin arsa satışları, varlık satışları ve işlem ücretleri) kazanmak için ALICE tokenlerini stake edin .
  • Oyuncu Teşvikleri: Oyuncular, oyundaki görevleri tamamlayarak ALICE jetonları kazanabilirler. Bu tasarım, kullanıcının oyuna katılımını teşvik etmek ve çekişi sürdürmek içindir.
 • Komşum Alice, oyuncuları oyuna katıldıkça ödüllendirmek ve oyun öğelerinin sahipliğini dağıtmak için blok zincirindeki oyun ekonomisini geliştiriyor.
  • NFT tabanlı varlıklar aracılığıyla merkezi olmayan sahiplik: Adalar, evler, evcil hayvanlar vb. Gibi oyun içi varlıkların merkezi olmayan sahipliği.
  • Sosyal özellikler: Oyuncuların aynı adadaki insanlarla iletişim kurmasına ve sohbette jetonları ve varlıkları arkadaşlarına aktarmasına olanak tanıyan oyun içi sohbet modülleri. Oyuncular birbirlerinin adalarını ziyaret edebilir ve birlikte grup görevlerini tamamlayabilir.
  • Pazar Yeri: Kullanıcıların varlıklarını alıp satmalarına izin veren oyun içi pazar yeri. Oyuncuların oyunda ürün satın almaları ve yaratmaları için daha fazla likidite ve finansal teşvik sağlar.

My Neighbor Alice Fiyatı (Değeri);

 

My Neighbor Alice (ALICE) Coin Yorum

Alice Coin Bir Oyun tokenidir. Bugün itibari ile Binance‘de listelendi. Binance.com üyeliğiniz yok ise linkten %20 komisyon indirimli üye olabilirsiniz. Yeni bir Coin olduğu için yorum yapmak  zor ancak nft tokenlerine son dönemlerde rağbet ilgi artmaktadır. Oyunların hali hazırdaki potansiyeli coin piyasasına da etki göstermektedir. Sizlerde yorum ve görüşlerini yorum kısmından paylaşmayı unutmayın. Sizlerin yorumları diğer kullanıcılar içinde faydalı olacaktır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.