SafePal nedir, (SFP) Token Yorum

tarafından
59
SafePal nedir, (SFP) Token Yorum

SafePal nedir?

2018’de kurulan SafePal, kullanıcıların merkezi olmayan varlıklarını korumalarına ve büyütmelerine yardımcı olan güvenli ve güçlü bir kripto para cüzdanıdır. Aynı zamanda Binance tarafından yatırılan ve desteklenen ilk donanım cüzdanıdır. SafePal, kullanıcıların varlık güvenliğinden ödün vermeden kripto varlıklarını kolayca depolayabilecekleri, yönetebilecekleri, takas edebilecekleri, ticaret yapabilecekleri ve büyütebilecekleri SafePal Uygulaması aracılığıyla eşleştirilen ve yönetilen donanım cüzdanı ve yazılım cüzdanı ürün serileri sağlar. SafePal şu ​​anda dünya çapında 87 ülkede 55.000’den fazla kullanıcıya hizmet veriyor.

SFP’yi nereden satın alabilirim ve SafePal hakkında daha fazla bilgi edinebilirim?

Binance.com üzerinden alım yapabilirsiniz. Binance Üyeliğiniz Yok ise %20 komisyon indirimli üyelik için Hemen bağlantından üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

Sfp Token Güncel Fiyat

[mcrypto id=”1440″]

Sfp Token Yorum

Binance’nin desteklediği tokenler genellikle  üst segment projelerdir ve bunun sonucu olarak popüler tokenler piyasaya sürer. sizlerde yorum kısmından görüş ve analizlerinizi belirtebilirsiniz.

(Sizlerde yorumlarınızı alttaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. En çok beğeni alan yorum 1500 doge kazanma fırsatı yakalıyor)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.