Trabzonspor Token (Coin) Yorum 2023

tarafından
1026
Trabzonspor Token (Coin) Yorum 2023

Trabzonspor’un kripto parası piyasaya sürüldü! 5 dakikadan kısa sürede tükendi.

Kısa süre önce satışa sunulan 5 milyon TL tutarındaki 625.000 Trabzonspor Token’ine (TRA) futbolseverler yoğun ilgi gösterdi. Tüm token’ler bir tek 5 dakikada tükendi. Taraftarlar, kulüp kararlarında etkili olmak, anketlerde oy kullanmak ve özel ödüller kazanmak için TRA Token’lerini kullanabilir.

“Bize Her Yer Trabzon” Şimdi Daha Anlamlı”

Trabzonspor Genel Müdürü Sinan varlıklı yaptığı açıklamada, bu token sayesinde dünyanın dört bir yanındaki taraftarlar ile çok daha etkili bir bildirişime geçilmiş olacağını söyledi. Bu global ve yenilikçi projenin “bize her yer Trabzon” çarpıcı sözını daha da anlamlı kıldığını savunan zengin, taraftarların bazı konulardaki kararları etkileme ve hatta değişiklik yapma şansına haiz olacağını belirtti.

Socios.Com ile iş birliğine de değinen varlıklı, Socios.Com’un bu mevzularda dünyanın en iyisi olduğunu düşündüğünü ve dijital dünyada daha başka projeleri birlikte hayata geçirebileceklerine inanılmış olduğunı anlattı. Dijital taraftar tokeni projesinin topluluk kadar yönetimi de çok heyecanlandırdığını söyleyen genel müdür, iş birliğinden oldukça mutlu olduklarını dile getirdi.

Chiliz ve Socios.Com’un CEO’su ve kurucusu Alexandre Dreyfus da Trabzonspor ortaklığı ile ilgili “Onları aramızda ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi. Açıklamalarına Türkiye’deki futbol tutkusu karşısında büyülendiğini dile getirerek devam eden Dreyfus, Türkiye’nin yeni teknolojiyi benimseme potansiyeli sayesinde dijital projeler için çok cazip bir pazar olduğunu da ekledi.

Trabzon Coin Yorum

Trabzon token genel anlamda Trabzonspor taraftarlarını ve token sahiplerini hayal kırıklığına uğrattığını, aldığımız yorumlar ve analizler sayesinde görüyoruz. Bildiğiniz üzere Trabzon token socios firması ile Trabzonspor’un yaptığı anlaşma ila piyasaya sürüldü. Genel anlamda güzel bir proje olarak meydana çıktı ancak şuan için beklenileni veremediğini açıkçası aşikar. Süper lig’de olası Trabzon şampiyonluğu, herşeyi farklı konuma getirebilir bunu da unutmamak gerekiyor. Bizlerde Trabzonspor’a süper lig’de şampiyonluk yolunda başarılar diliyoruz. Sizlerde alttaki yorum kısmından yorumda bulunabilirsiniz. sizin yorumlarınız diğer kullanıcılar içinde faydalı olacaktır.

(Not: sitemizdeki hiçbir yazı yatırım tavsiyesi içermemektedir)

Trabzon Coin Fiyatı (Değeri)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.