Barcelona – BAR Token (Coin) Nedir, Yorum 2022

tarafından
319
Barcelona – BAR Token (Coin) Nedir, Yorum 2022

BAR (Barcelona) Coin nedir?

FC Barcelona Taraftar Tokenları (BAR), Socios.com uygulaması aracılığıyla satın alınabilen ve dünyanın her yerinden Barcelona hayranları uygulamada yaptıkları her aktivite için ödüllendirecek olan dijital varlıklardır. Liderlik tablolarına tırmanabilir ve özel eşyalar ve hayatta bir kez karşılaşılabilecek etkinlikler satın almak için kullanılabilecek ödül puanları kazanabilirler. BAR Taraftar Token sahipleri ayrıca sohbet, taraftar token ticareti, oyunlar ve topluluk meydan okumaları dahil bir dizi yeni ve heyecan verici hizmet bekleyebilirler.

Barça Taraftar Tokenları, spor ve eğlence için dünyanın en iyi blockchain tabanlı taraftar katılım platformu olan Chiliz ile işbirliği içinde oluşturuldu. Barça’nın tek resmi simgesi olan $BAR, dünya çapında daha geniş bir kitleyi çekmek ve taraftarların dünya çapında en sevdikleri futbol takımıyla etkileşim kurmasına olanak sağlamak amacıyla geliştirildi.

Haziran 2020’de, Barça Taraftar Tokenları piyasaya sürüldü ve her $BAR, lansman sırasında 2 €’ya mal oldu. Kullanıma sunulduktan birkaç saat sonra, 600.000 tokenin tamamı toplam 1.4 milyon dolar karşılığında toplandı.

O zamandan beri, $BAR token sahipleri, anketler aracılığıyla birçok önemli ve eğlenceli kulüp seçimini etkiledi. Token sahipleri, takımın soyunma odasını süsleyen yeni bir duvar resminin tasarımı, maç günü oynatma listesi ve kaptanın kol bandındaki mesaj da dahil olmak üzere çeşitli ilginç şeyleri oylama fırsatı buldu.

Buna ek olarak, 22 şanslı $BAR token sahibi Camp Nou’da ilk kez oynamak için seçildi ve taraftar token sahipleri Juventus ve Barça takım üyeleri arasındaki ilk JUV ve BAR fan token alışverişini de etkiledi.

FC Barcelona Taraftar Tokeni (BAR) Nasıl Çalışır?

Belirteç, diğer çoğu hayran belirteci ile benzer şekilde çalışır. Daha geniş Ethereum ağı yerine Socios platformu, Chiliz olarak bilinen kendi blok zinciri teknolojisini kullanır.

Chiliz Blockchain ve Socios.com

Chiliz blok zinciri, tüm hayran jetonlarını oluşturmak için kullanılır ve platform oyları, Chiliz blok zincirindeki CHZ yardımcı jeton üzerinde çalışan bir dizi akıllı sözleşme olarak yürütülür. Socios.com’un uygulama içi Artırılmış Gerçeklik (AR) işlevi olan Token Hunts, hayranların düzenli olarak ücretsiz CHZ ve BAR hayran jetonları kazanmalarını sağlar. Token sahiplerinin benzersiz ödüller ve deneyimler kazanmak için kulübün günlük aktiviteleriyle bağlantılı anketlere ve anketlere katılmaları gerekmektedir.

FC Barcelona Taraftar Tokeninin (BAR) Benzersiz Özellikleri

culé ekibinin bir parçası olmak, dünyanın her yerinden sevdiğiniz kulübe daha yakın olmanızı sağlar.

Sadece Bir BAR Coin ile Kulüp Kararlarını Yönlendirebilirsiniz

Tuttuğunuz takımın ve kulüplerinin kararlarını etkileme stratejisi oluşturmak ve Taraftar Ödülleri yarışmalarına katılmak için yalnızca bir jetona ihtiyacınız var. Ancak bazı hayran ödülleri, hak kazanmak için birden fazla jetona sahip olmanızı gerektirebilir.

VIP Avantajları

Taraftar jetonları, 22 taraftarın oyun oynamak için seçildiği Camp Nou’ya VIP konukseverlik erişimi, en sevdiğiniz Barça oyuncularıyla tanışma fırsatı ve hatta onlardan heyecan verici imzalı ürünler alma fırsatı gibi bazıları halihazırda gerçekleşmiş olan harika avantajların keyfini çıkarmanızı sağlar. onları ve çok daha fazlasını.

Önemli Anket Kararlarında Oylayın

Jetonlarınız, Socios.com uygulaması tarafından barındırılan önemli anket kararlarında oy vermenizi sağlar. Anket başına yalnızca bir kez oy verebilirsiniz, ancak oyununuzun ağırlığı, sahip olduğunuz Taraftar Tokenlarının sayısına göre belirlenir. Örneğin, 20 Taraftar Token’ınız varsa, oyunuzu 20 olarak sayılacaktır. Her anket, kulüp tarafından belirlenen belirli sayıda Taraftar Token’ı ile sınırlıdır. Bu jetonlar bir ankette oy verildikten sonra harcanmaz, ancak daha fazla taraftar jetonu satın almak kulübünüzdeki etkinizi artıracak ve size özel ödüller sağlayacaktır.

BAR Coin Bonusları

BAR Taraftar Token sahipleri tüm ev sahibi lig, kupa ve Avrupa maçlarına VIP erişim hakkına sahip olacak. Ancak bu sadece başlangıç, imzalı hatıralara erişebilir, favori kulüp efsanenizle bir maç izleyebilir veya takımla bir deplasman maçına uçabilirsiniz. Socios.com uygulamasında sınavlara girerek, oyun oynayarak ve kulüp kararlarına oy vererek hayran ödülleri kazanabilirsiniz.

 

Barcelona Token Fiyat

 

Barcelona Token Yorum

 

Nisan 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi 72.55$’a ulaştıktan sonra, FC Barcelona tokeni, aşağı yönlü bir harekette token sarmalını gören kripto piyasası ayı koşusuna girdi. Futbol dünyasının en büyük ve tartışmasız en büyük oyuncusu Lionel Messi’nin PSG’ye transferi de hem futbol takımı hem de jetonun fiyatı düştüğü için yardımcı olmadı.

Bununla birlikte, BAR belirteci, Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdığı ve kripto piyasasının genel olarak oldukça iyi durumda olduğu Eylül ayında 25 dolara dokunduğu için biraz toparlandı. Şu anda, BAR tokeni Kasım ayı başlarında 18$ aralığında gezindiği için iyi görünmüyor, ancak gün içinde daha düşük dipler yapıyor ve şu anda 9$ aralığında.

Yeni teknik direktörün ve eski kulüp efsanesinin işe alınması, Xavi, BAR tokeninin biraz artması nedeniyle sürekli galibiyetler elde ettikleri için Barcelona takımını yükseltti. Bununla birlikte, BAR tokeninin düşüş eğiliminin devam etmesi nedeniyle kripto piyasasının genel hissiyatı düşüş gösteriyor.

Ancak bu, dipte bir token almayı seven birçok tüccar için bir satın alma sinyali olabilir. Ancak bunun olması için Barselona ekibinin performans göstermeye devam etmesi ve kripto piyasasının da hızla toparlanması gerekiyor.