Alien Worlds (TLM) Coin Nedir, Yorum

tarafından
113
Alien Worlds (TLM) Coin Nedir, Yorum

 

Alien Worlds (TLM) Nedir

Alien Worlds, madencilik için Trilium (TLM) kazanabileceğiniz ve her madencilik yaptığınızda bir NFT oyun kartı çıkarma şansına sahip olduğunuz bir oyundur. Bu DeFi Metaverse, blockchain tabanlı bir oyundur ve herkes için oynaması ücretsizdir. WAX Cloud Wallet oturumu aldıktan ve play.alienworlds.io’da oturum açtıktan sonra kaşifler madenciliğe başlamak için bir araç alacaklar. Basit madencilik aktivitesiyle, bir blok zincir belirteci olan Trilium (TLM) alınır. Trilium, altı gezegenden birine veya daha fazlasına katılmak ve gezegen konsey üyesi olmak ve potansiyel olarak gezegeni yönetmek için aday olarak kaydolmak için kullanılabilir. NFT oyun kartları, zaman içinde kartları yükseltmek için “parlama” ve Thunderdome’da savaşma dahil olmak üzere yeni ve yaratıcı şekillerde kullanılır.

NFT, Değiştirilemez Token anlamına gelir. NFT’ler, benzersizliklerini doğrulamak için blockchain teknolojisini kullanan dijital öğelerdir. Alien Worlds, WAX blok zincirine bir görüntü ve benzersiz bir numara ile kaydedilen dijital oyun kartları olarak NFT’leri kullanır. Siz, Explorer, NFT’lerin dijital olması dışında, fiziksel öğelerinize benzer şekilde NFT’lere sahip olursunuz.

Alien Worlds (TLM) Yorum

Binance Launchpool, desteği ile piyasaya sürülen Alien Worlds, ilk yatırmcılarını hüsrana uğrattığı bir oyun tokenidir. (6 dolar seviyelerinde piyasa girişi vardı) Son günlerdeki hareketliliği ise yatırımcılarının bir nebzede olsa yüzünü güldürdü. Gelecekte ise neler olacağını oyunun popülerliğine doğru orantılı olarak değişiklik gösterebilir. Kullanıcı sayısı gün geçtikçe artan Alien Worlds oyunu, Binance borsasının etkisi ile de umarız ki yatırımcılarının yüzünü güldürür.

Sizlerde yorum ve görüşlerinizi yorum kısmından paylaşmayı unutmayın. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.