Arsenal AFC Fan Token

Arsenal AFC Fan Token Nedir ve Yorum?

Chiliz Arsenal Token çıkarıyor. Peki Arsenal AFC Fan Token nasıl ve nereden alınır?, Arsenal coin ne zaman çıkacak, hangi borsada?, AFC fiyatı ne kadar?, Chiliz.net referans linki, CHZ ARS coin nedir?, Chiliz borsası neden yok, yeni çıkan coinler 2021, Socios ön satış, için fan token detayları burada.

Chiliz taraftar coinlerine bir yenisini daha ekliyor ve Premier Lig takımlarından Arsenal’in Fan Tokeni çıkaracağını duyurdu. Kripto dünyasını yakından takip eden ve alım satım yapan bir çok kişi arsenal fan tokenin ne zaman çıkacağını, nereden ve nasıl alınacağını merak etmeye başladı.

Arsenal’in resmi sosyal medya hesapları Socios ile yaptığı anlaşmayı duyurdu. Dünyada bir çok takipçisi bulunan futbol dünyasının en iyi takımlarından Arsenal’in fan tokeni yakında satışa çıkacak.

Arsenal AFC Fan Token ne zaman çıkacak?

Arsenal AFC Fan Token’i çok yakın bir zamanda Socios uygulaması üzerinden ön satışa çıkacak. Socios uygulamasını indirerek bir çok taraftar tokenini takip edebilir, satışa çıktığı an ilk siz alabilirsiniz.

Arsenal AFC Fan Token nasıl ve nereden alınır?

Arsenal AFC taraftar coini ön satış sonrası Chiliz.net üzerinden satışa sunulacak. Eğer ön satışı kaçırdıysanız, aşağıdaki referans linkini kullanarak chiliz.net üzerinden alım satım yapabilirsiniz. İlerleyen süreçte Binance gibi büyük borsalarda listelendiği zaman iyi karlar elde edebilirsiniz.

https://www.chiliz.net/tr-tr/register/AXQ7Ef

 

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments