ASM Coin Assemble Protocol (Token) Nedir, Yorum

16
ASM Coin Assemble Protocol (Token) Nedir, Yorum

ASM Coin, Assemble Protocol Nedir?

ASSEMBLE Protokolü, blok zinciri tabanlı bir küresel nokta entegrasyon platformu olduğunu iddia ediyor. ASSEMBLE Protokolü’nün arkasındaki temel fikrin, kullanıcılarına puanlarını nakit kullandıkları gibi, dünyanın her yerinde zaman ve mekan kısıtlaması olmaksızın sınırsız bir şekilde kullanma fırsatı vermek olduğu iddia edilmektedir. Ve nokta sağlayıcıların ve ASSEMBLE ortaklarının işlerini daha da genişletmek için bir fırsatlar havuzu ve zengin bir kullanıcı havuzuna erişim sağlamak için.

ASM Coin, Assemble Protocol Fiyatı Değeri;

 

ASM Coin, Assemble Protocol Nereden Alınır?

Assemble Protocol ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Coinbase Exchange, Gate.io, Bithumb, Uniswap (V3), ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

ASM Coin, Assemble Protocol Yorum

ASSEMBLE Protokolü, Coinbase tarafından yapılan resmi açıklamaya göre 20 Ekim 2021 Çarşamba günü Coinbase Pro borsasında ilk çıkışını yaptı. ASSEMBLE Protokolü tokeni ASM, NASDAQ listesindeki en büyük ABD kripto para borsası Coinbase’de topluluktan gelen yoğun talebin ardından listelendi. ASM belirteci, entegre ödül ve sadakat puanlarını yönetme ve harcama konusunda iddia edilen Assemble Platformuna güç sağlar.

Beklenti, listeleme öncesinde sahipleri arasında yükselişteydi. Yaklaşık 750.000 kullanıcı tabanıyla proje, büyük bir listeleme için hazırlandı. ASM ayrıca kripto endüstrisinde oldukça saygın borsalar olan Gate.io ve Bithumb Korea’da da listelendi. Coinbase Pro’da listelenmek, piyasanın tokene ne kadar inandığını ve kitlesel bir benimsemeyi tetiklediğini kanıtlıyor…

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments