Super Launch (SLA) Coin Nedir ve Yorum

tarafından
198
Super Launch (SLA) Coin Nedir ve Yorum

Süper Launch (Sla) Coin nedir?

Binance Smart Chain üzerinde SL Geliştirme Ekibi tarafından geliştirilen bir Başlangıç İnkübatörü ve Başlatma Paneli. Super Launch, Startup’lara projelerini mümkün olan en verimli ve güvenli şekilde başlatmaları için finansman ve destek konusunda yardımcı olacaktır. SL Geliştirme ekibi, blok zinciri projeleri ve Yatırımcılar için kalite, güvenlik ve güven yatırım yolları sağlayacaktır.

Superlaunch, Ethereum, Binance Smart Chain, Solana ve yaklaşmakta olan Flare Network’ü destekleyecektir.

Yol Haritası

  • 2021 Q4 – CMC ve Coingecko Listeleri – Güvenlik Denetimi ve Güvenli Platform Yayını – Planlanan 2 IDO (Platform Testlerine Göre) – Web Sitesi v2 – Stake Özelliği – 5000 TG üyesi – Prism Farm
  • 2022 Q1 – 4 IDO – Uniswap ve Solana Köprüsü – Özel Ortaklıklar – 10k twitter takipçisi
  • 2022 Q2 – 6 IDO – Flare entegrasyonu – Özel Ortaklıklar – 20k twitter takipçisi – Minor Cex Listelemesi
  • 2022 Q3 – 8 IDO – NFT Market entegrasyonu – NFT Startups – e-spor Ortaklıkları – En iyi 10 cex listesi
  • 2022 Q4 – Likidite Artışı – 8 IDO – Geliştiriciler için Kolay Süper Başlatma Kitaplığı – Marka Oluşturma – SL için Pazar Yeri – Büyük Cex Listesi

Süper Launch (Sla) Fiyatı, Değeri;

 

Süper Launch (Sla) Coin Yorum

SLA Coin’in sahibipleri, yaklaşmakta olan lansman projeleri için ön satışlara katılmaya hak kazanacaktır. Her kademe, Satış Öncesi katılım için farklı Katkı üst sınırlarına uygun olacaktır. Kademe 1 en yüksek katkı payı üst sınırına sahip olacak ve kademe 3 en düşük katkı payı üst sınırına sahip olacaktır. Örneğin: Tier 1 yatırımcılar maksimum 1 milyar dolar katkıda bulunabilirken, Tier 3 yatırımcılar 0,05 BNB ile sınırlı olacaktır. İDO modelleri projenin niteliğine ve gereksinimlerine göre değişiklik gösterebilir. Lansmanlarla ilgili ayrıntılar, Super Launch resmi bilgi kanalları aracılığıyla açıklanacak.

Sizlerde yorum ve görüşlerini yorum kısmından paylaşmayı unutmayın. Sizlerin yorumları diğer kullanıcılar içinde faydalı olacaktır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.