Beşiktaş Fan Token

Beşiktaş Coin (Token) Nedir, Yorum

Kripto para alanında futbol kulüpleri ile yapılan 'fan token' veya diğer adıyla 'taraftar token' anlaşmaları son dönemlere damga vuruyor...

Fan tokenler’in bir diğer ismide taraftar token’dir. Bu token’lar, spor kulüpleri ile taraftarları arasındaki etkileşimi güçlendirmek, taraftarlara bazı konularda söz hakkı vermek, ayrıcalık tanımak, maç izlemede avantajlar sağlamak amacıyla çıkarılır. Bu token’lar sanal para blokchain altyapısıyla çalışır. Token sahibi takımlar arasında Barcrlona, PSG, Atletico Madrid gibi dünya çapında birçok kulüp vardır.

Beşiktaş ne kadar kazanacak?

Bu anlaşma ile siyah-beyazlıların kasasına önemli miktarda kaynak girecek. Bu rakamın henüz netlik kazanmadığı belirtilse de kulübün bir sezonda minimum 300 milyon liralık gelire ulaşacağı öğrenildi. Beşiktaş ve Bitci arasında yapılacak anlaşmanın maddeleri arasında birçok konuda bonuslar da bulunduğu iddia edildi. Tüm bu konu ile ilgili gelişmeler önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Beşiktaş Coin Yorum

Beşiktaş coin şuan piyasaya çıkmış bir coin değil. Kulüpten edinilen bilgilere göre, çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Beşiktaş’ın yüksek ihtimalle bitci.com la anlaşma yapacağı söylentiler arasında, ikince ihtimal ise socios platformu. ilerleyen tarihte yeni bilgiler edindikçe sizlerle paylaşacağız. Sizlerde yorum ve görüşlerini yorum kısmından paylaşmayı unutmayın. Sizlerin yorumları diğer kullanıcılar içinde faydalı olacaktır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu