Beta Coin Nedir Ve Yorum

6
Beta Coin Nedir Ve Yorum

Beta Coin (Finance) Nedir?

Beta Finans, kripto varlıklarını borç almak, borç vermek ve açığa çıkarmak için çalışan kripto para piyasasıdır. Bu, herhangi birinin herhangi bir zamanda herhangi bir kripto varlığı için bir para piyasası oluşturabileceği anlamına gelir.

👨‍🌾 Kredi Verenler
Borç verenler artık sadece popüler varlıklarda değil, aynı zamanda bugün var olan getiri çiftliği tokenleri de dahil olmak üzere kripto varlıklarının uzun kuyruğunda risksiz getiri (%1000+ kadar yüksek) kazanabiliyor! Coinlerinizi Beta’da coin’in para piyasasına kolayca yatırın veya henüz orada değilse kendiniz oluşturun.

🤝 Borçlular
Borçlular, teminat olarak ETH ve/veya Stablecoin sağlayarak kripto varlıkları ödünç alabilirler. Bu, kullanıcılara mevcut konumlarını kaybetmeden şu anda sahip olmadıkları varlıkları kullanmayı gerektiren diğer protokollerle etkileşimde bulunurken esneklik sağlar.

📈 Tüccarlar
Yatırımcılar, ETH ve/veya Stablecoin’lerini teminat olarak kullanarak herhangi bir kripto varlığını açığa satabilirler. Beta, kısa pozisyonları başlatmayı ve yönetmeyi basitleştiren entegre bir “1-Click” Short sunar.

🧨 Likidatörler
Likidatörler, teminatsız pozisyonları izlemek ve tasfiye etmek için prim ödül ödülü kazanabilirler.
Beta Fince için Binance.com’dan Duyuru

Beta Coin (Token) Fiyatı, Değeri

 

Beta Coin (Finance) Yorum

Beta coin gercekten Binance desteğinde olduğu için çok ilgi görmektedir. yakın zamanda Binance borsasında listelendi.

Sizlerde yorum ve görüşlerini yorum kısmından paylaşmayı unutmayın. Sizlerin yorumları diğer kullanıcılar içinde faydalı olacaktır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram’da takip edin.

Benzer Yazılar
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments