Binance ve Coinbase’den Bu 6 Altcoin İçin Kritik Duyuru!

tarafından
27
Binance ve Coinbase’den Bu 6 Altcoin İçin Kritik Duyuru!

İşlem hacimleriyle en büyük kripto para ünitesi borsaları olan Binance ve Coinbase, çeşitli altcoin’lere yönelik yeni açıklamalarda bulundu. Binance, BNB Smart Chain’de bakım yapılacağını belirtirken Flow (FLOW) ağında yeni bir güncelleme ve hard fork’un destekleneceğini aktardı. Bu sırada Coinbase, yeni altcoin’leri platforma ekledi. İşte detaylar…

Binance, bu altcoin’ler için duyuru yaptı

Binance, 13 Haziran 2022, TSİ 9’da BNB Smart Chain (BEP20) için cüzdan bakımı yapacağının haberini verdi. Bakım yaklaşık bir saat sürecektir. BNB Smart Chain (BEP20) üzerindeki token ticareti, cüzdan bakımı sırasında etkilenmeyecektir. BNB Smart Chain (BEP20) üzerindeki para yatırma ve çekme süreçleri 13 Haziran 2022, saat 08.55  tarihinden itibaren askıya alınacaktır. Bakım tamamlandıktan sonra para yatırma ve çekme süreçleri tekrar açılacak. Bunun dışında, Binance’in Liquid Swap’i için yeni eklemeler yapılacak. Kelam konusu eklemeler TKO/USDT ve WRX/USDT’den oluşacak. Bilindiği üzere likidite havuzuna fon eklemek muhakkak riskler taşır.

Flow (FLOW) ağı için güncelleme ve hard fork desteklenecek

Binance, Flow (FLOW) ağ güncellemesini ve hard fork’u destekleyecek. Yorumcoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Flow (FLOW) ağ yükseltmesi ve hard fork, yaklaşık olarak 15 Haziran TSİ 18’de gerçekleşecek. FLOW’un para yatırma ve çekme süreçleri yaklaşık olarak 15 Haziran TSİ 17 tarihinden itibaren askıya alınacaktır. Flow (FLOW) ağ yükseltmesi ve hard fork, yaklaşık olarak 15 Haziran TSİ 18’de gerçekleşecek. Fakat bu kestirimi müddet sadece kullanıcıların referansı içindir ve blok yayılma müddetlerine bağlı olarak değişebilir.

FLOW ticareti, güncelleme ve hard fork sırasında etkilenmeyecektir. Binance hesaplarında FLOW tutan tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik ihtiyaçları Binance üstlenecektir. Flow (FLOW) ağ yükseltmesi ve hard fork, yeni tokenların oluşturulmasına neden olmayacak. Yükseltilen ağın kararlı olduğu düşünüldüğünde para yatırma ve çekme süreçleri FLOW için yine açılacak.

Coinbase, Ethereum tabanlı iki altcoin’i listeliyor

Bu sırada bir duyuruda Coinbase, Index Cooperative’in (INDEX) uygun likidite şartları karşılandığında Tether (USDT) ile eşleştirilmiş Coinbase Pro’da süreç görmeye başlayacağını söyledi. Index Cooperative, stratejiyi en üst seviyeye çıkarmak için çeşitli maharetlere sahip insanları bir ortaya getirerek kullanıcı dostu ve karlı yatırım eserleri yaratmayı amaçlamaktadır. Mahallî idare tokenı INDEX, sahiplerine varlık tahsisinin yanı sıra önerilen yeni eserler üzerinde oy hakkı verir.

Coinbase listesine ayrıyeten, fiyat-arz istikrarı sağlamayı amaçlayan Ampleforth (AMPL) DeFi tokeninin “wrapped” versiyonu olan Wrapped Ampleforth (WAMPL) da katılıyor. Teknik incelemesine nazaran, AMPL’nin arzı, tokenın fiyatına bağlı olarak her 24 saatte bir genişler yahut daralır. AMPL 1 doların üzerinde süreç görürse, kullanıcılar daha fazla token alır – AMPL 1 doların altında süreç görürse kullanıcılar token kaybeder.