BNB Fiyat Tahmini 25 Ocak 2021

tarafından
76
BNB Fiyat Tahmini 25 Ocak 2021

Binance Coin (BNB), kıtlığa neden olmak ve tokenin değerini artırmak için token kullanımı düşünülerek tasarlanmıştır. V1.1 teknik incelemesinde (arşivlenmiş kopya), Binance, BNB’yi satın almak için Binance’in kârının %20’sini kullandığını ve ardından her üç ayda bir imha ettiğini belirtti. Binance, whitepaper’ını 2019’da v1.2 olarak güncelledi. Güncellenen whitepaper’da BNB yakmalarının artık borsalarının işlem hacmine bağlı olacağı belirtiliyor. BNB Fiyatını gözden geçirelim .

 

BNB‘nin 329 dolardan destek bölgesine düşmesi muhtemel. 329 dolarlık destek devam ederse, 431 dolar ve 509 dolara doğru bir hareket görmeye başlayabiliriz. 509 dolardaki direnç kırılırsa, 541 dolar, 598 dolar, 671 dolar ve 882 dolara doğru bir hareket görmeye başlayabiliriz. Desteğin 329 dolarda tutulmaması, 293 dolara düşüşe neden olabilir.

Ücretsiz alım satım sinyalleri almak için Telegram’da bize katılın .

Kripto para birimi hakkında daha fazla bilgi için Altcoin Buzz YouTube kanalını ziyaret edin .

Görüntü Kaynağı; TradingView

Sorumluluk reddi
YorumCoin tarafından paylaşılan bilgiler yatırım tavsiye değildir. Bu sadece eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir bilgi veya strateji, yazarın/hakemlerin kabul edilen risk toleransı seviyeleriyle ilgili düşünce ve kanaatlerdir ve onların risk toleransı sizinkinden farklı olabilir. Sağlanan bilgilerle doğrudan veya dolaylı olarak ilgili herhangi bir yatırım sonucunda uğrayabileceğiniz zararlardan sorumlu değiliz.

Herhangi bir yatırım yapmadan önce kendi durum tespitinizi ve derecelendirmenizi yapın ve mali danışmanınıza danışın. Sunulan araştırılan bilgilerin doğru ve doğru olduğuna inanıyoruz. Ancak doğruluk, güncellik, eksiksizlik konusunda herhangi bir garanti veya garanti yoktur. Bitcoin ve diğer kripto para birimleri yüksek riskli yatırımlardır