Gifto (GTO) Coin Nedir? Yorum ve Geleceği

tarafından
47
Gifto (GTO) Coin Nedir? Yorum ve Geleceği

 

Gifto (GTO) Token Nedir?

Asian Innovations Group tarafından oluşturulan GIFTO, Ethereum üzerinde çalışan merkezi olmayan bir sanal hediye protokolüdür. Proje, kullanıcıların GIFTO ERC-20 jetonunu herhangi bir Sosyal Medya Platformunda gönderip almasına izin vererek sanal hediyelerin oluşturulmasını ve değiş tokuşunu kolaylaştırır. İçerik oluşturucular, sanal hediyeler göndermekle ilgilenen hayranlar için web bağlantıları oluşturabilecek.

Ekip, Asia Innovations Group’u kurmadan önce girişimini Zynga’ya satan Andy Tian tarafından yönetiliyor. GIFTO, GIFTO belirtecinin benimsenmesini sağlamak için Upbit’in canlı akış mobil uygulamasında mevcut 20M kullanıcı tabanından yararlanma avantajına sahiptir. Proje, KPCB ve Wicklow Capital dahil olmak üzere bir dizi büyük kurumsal yatırımcıdan destek aldı.

Gifto, çalışmalarından para kazanmakta zorlanan İnternet içerik oluşturucuları için alternatif bir gelir akışı sağlamayı amaçlıyor.

Şirket, aşağıdaki kilit katılımcılar için kendi kendini idame ettiren bir ekosistem kurmayı planlıyor:

İçerik oluşturucular: Hayran kitleleri için video, müzik veya sanat üreten içerik oluşturucular
Sanal hediye oluşturucular: Görüntülerden animasyonlara kadar sanal hediye varlıklarını oluşturan katkıda bulunanlar/sanatçılar (bunlar ayrıca içerik oluşturucuların kendileri de olabilir).
Küratörler: Kalite, kategorizasyon ve fiyatlandırma için sanal hediyeleri inceleyen ve düzenleyen panel.

Gifto (GTO) Yorum

Gifto Coin sayesinde kullanıcıların herhangi bir sosyal medya platformunda birbirlerin hediye gönderebilmeleri artık mümkün.  İçerik üreticileri de bu konuda ödüllendirilebilir ve isteyenler istediği içerik üreticilerine ödül gönderebilir. Gifto projesi Andy Tian tarafından yönetiliyor. Andy Tian, kurduğu startup firmasını daha önce Zynga’ya satmış ve adını duyurmuştu. GIFTO’nun buna ek olarak Upbit kripto para borsasının 20 milyon kullanıcısını da kendi yararına kullandığı ve bunlardan faydalandığı bilinmekte.

Gifto Coin Nasıl Alınır?

GTO Coin almak için ne yapmak gerekiyor? Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte. Binance üzerinde bunun GTO olarak listelendiği görülüyor.