GreenMoon (GRM) Token (Coin) Nedir, fiyatı ve Yorum

12
GreenMoon (GRM) Token (Coin) Nedir, fiyatı ve Yorum

Green Moon Coin nedir?

Green Moon , herkes için piyasaya sürülen bir simgedir. Green Moon, grafik dalgalanmaları durumunda istikrarlı fiyat artışı talebinden memnun. Bunun nedeni Green Moon’un başlangıçta kod tasarımına jetonlar için saatlik bir deflasyon mekanizması eklemesi ve Green Moon’a sahipken istikrarlı bir gelir elde etmenize izin vermesidir! Yatırımınız sürekli artan likidite havuzu tarafından korunacak ve böylece Green Moon token fiyatının alt çizgisini sağlamlaştıracak! Sakin olun, Green Moon’a sahip olun ve proje ekibiyle aya gidin!

SÖZLEŞME ADRESİ: 0x7472E4F397E46eB371Fe4C8E078CFDa46D72415F

Green Moon Coin Yorum

GREEN MOON , zaman içinde her bir para biriminin piyasa değerini artırmak için toplam para arzını azaltmak için negatif yeniden temeller kullanan esnek bir para arzı yöntemini benimser. Bu, cüzdanınızdaki toplam GREENMOON para birimi miktarının zamanla azalacağı, ancak her bir para biriminin piyasa değerinin artacağı anlamına gelir.

Toplam piyasa değerinin %25’ini satın aldığınızı varsayalım. Yeniden taban, toplam para biriminizin azaldığı, ancak toplamın oranının aynı olduğu anlamına gelir.

Unutulmamalıdır ki, yatırımınızın değeri elinizdeki GREENMOON coinlerinin toplamı ile değil, BUSD’nin yükselişi ile ölçülmektedir!

Green Moon Coin Fiyatı

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments