Kishu Inu Coin (Token) Nedir, Yorum

tarafından
43
Kishu Inu Coin (Token) Nedir, Yorum

Kishu Inu Coin (Token) Nedir

Kishu Inu ($ KISHU), sahipleri için anında ödüllendirilen topluluk odaklı, merkezi olmayan bir kripto para birimidir.

KISHU, Dogecoin’in kendi markası için Shiba Inu köpeğini kullanmasına benzer şekilde, Kishu Inu köpek ırkını maskotu olarak kullanan köpek tabanlı bir meme kripto para birimidir. Kripto para birimi, birçok meme kripto parasının gelecek için uygun bir vizyona sahip olmadığı için oluşturulduğunu söylüyor.

KISHU, bir meme veya şakadan daha fazlası olmayı ve gerçek bir para birimi olarak hareket etmeyi umuyor. KISHU şu anda Metamask, TrustWallet ve Coinbase Wallet gibi WalletConnect kullanan bazı kripto para cüzdanı uygulamalarında mevcut. Newsweek’e göre, insanlar Etheruem gibi kripto para birimleri kullanarak KISHU satın alabilirler.

Kishu Inu Coin (Token) Fiyatı

 

Kishu Inu Coin (Token) Yorum

daha önce bildirdiğimiz üzere, yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken en önemli şey, bu piyasanın çok değişken olduğudur.

YellowBlock analiz grubunun kurucu ortağı Adrian Zduńczyk, Newsweek’e, Kishu Inu ve Shiba Inu gibi kripto para birimlerinin Dogecoin gibi kripto paraların peşinden koştuğunu söyledi.

Adrian Zduńczyk konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor: Piyasada aşırı abartılı kripto paraların sayısında bir artış oldu. Bu da sözde ‘sarsıntılar’ veya patlayan kabarcıklar nedeniyle yatırımcılar için çok fazla acıya neden oldu. Shiba Inu, Kishu Inu ve UnderDog, halihazırda aşırı heyecanlı olan Dogecoin talebinden faydalanması gereken bir başka hype olarak oluşturulmuş gibi görünüyor. Bu doğru olsun ya da olmasın, yatırımcılar anonim projelerle uğraşırken her zaman ekstra özen göstermelidir.